loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że jedno z czołowych na świecie przedsiębiorstw świadczących usługi morskie, Wilhelmsen Ships Service (WSS), wdroży system IFS Applications 8™ w jednostkach organizacji na całym świecie. Przedsiębiorstwo stanowi oddział firmy Wilhelmsen Maritime Services. Umowa dotyczy licencji i usług o wartości około 59 milionów koron norweskich.
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Wdrożenie systemu IFS Applications 8 pozwoli firmie WSS podnieść poziom wykorzystania technologii informatycznych w procesach biznesowych z różnych dziedzin. Pomoże to znormalizować i zoptymalizować takie obszary, jak łańcuch dostaw, finanse, sprzedaż i usługi. Z rozwiązania firmy IFS będzie korzystało około 2000 użytkowników w oddziałach firmy WSS na całym świecie.

Oprogramowanie IFS Applications 8 zastąpi kilka dotychczas używanych systemów. Pojedyncze rozwiązanie z pewnością będzie się charakteryzowało większą efektywnością.
Od czasu pierwszego wdrożenia w 1999 roku utrzymujemy kontakt z firmą IFS — mówi Mette Ungersness Bakke, prezes działu IT w firmie Wilhelmsen. IFS Applications 8, jako centralna platforma, pomoże nam jeszcze bardziej usprawnić działalność i uczynić kolejny krok w kierunku standaryzacji.
Zaufanie, jakim WSS wciąż obdarza nasze rozwiązania i usługi, jest dla nas powodem do dumy — mówi prezes IFS Scandinavia, Glenn Arnesen. IFS Applications 8 to system oparty na sprawdzonych praktykach branżowych, dostępny jako gotowe, standardowe rozwiązanie. Jesteśmy pewni, że normalizacja globalnych procesów biznesowych przyniesie firmie WSS liczne korzyści: wyższą skuteczność operacyjną i lepszą kontrolę nad działaniami.
Proces wdrażania rozwiązania rozpocznie się w sierpniu.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top