loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

BCC wspiera rollout SAP z Holandii do Polski

Firma Wavin, lider w branży systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych, przy wsparciu BCC realizuje projekt rolloutu korporacyjnych rozwiązań SAP z centrali firmy w Holandii do polskiej spółki.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
W przedsięwzięciu uczestniczą konsultanci centrali grupy Wavin w Holandii, pracownicy Wavin Metalplast oraz eksperci BCC. Wsparcie BCC dotyczy szerokiego zakresu systemu SAP ERP: finansów i środków trwałymi, gospodarki materiałowej i magazynowej, planowania produkcji, sprzedaży i dystrybucji, a także rozwiązania SAP APO (Advanced Planning & Optimization). Start systemu jest przewidziany w styczniu 2014 r.

Janusz Nowak, Menadżer ds. Finansów i Kierownik Projektu rolloutu w Wavin Polska, podkreśla:
Rollout SAP to dla nas projekt roku, angażujący kluczowych pracowników firmy. Jako część Grupy Wavin zakładamy, że rozwiązanie SAP, które zostanie uruchomione w Polsce, dzięki zgodności z korporacyjnym systemem SAP znacząco usprawni nasz biznes oraz przepływ informacji w całej organizacji. Bardzo liczymy na wsparcie konsultantów BCC, doświadczonych w realizacji podobnych projektów.
Wavin jest wiodącym w Europie dostawcą systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych. Koncern dostarcza rozwiązania służące do dystrybucji wody pitnej i zagospodarowania wód deszczowych oraz energooszczędne systemy ogrzewania budynków. Wavin obecny jest w 24 krajach Europy i zatrudnia blisko 6000 osób. Firma posiada także sieć dystrybucji na innych kontynentach. Od połowy 2012 roku Wavin jest częścią międzynarodowego koncernu Mexichem, lidera w produkcji systemów rurowych z tworzyw sztucznych.

Źródło: BCC

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top