loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

7milowy wdraża SAP Business One u producenta sprzętu pożarniczego

Firma SUPON z Białegostoku, produkująca sprzęt pożarniczy oraz wykonująca usługi w zakresie instalacji przeciwpożarowych, wybrała firmę 7milowy do realizacji wdrożenia SAP Business One. Projekt rozpoczęto w lipcu br.Na tym etapie projektu zostaną uruchomione następujące funkcje SAP Business One: produkcja, gospodarka magazynowa, logistyka oraz finanse i księgowość . Prowadzone przedsięwzięcie to II etap projektu w ramach działania 1.4.2 wdrożenia zintegrowanego systemu komputerowego do zarządzania przedsiębiorstwem finansowanego z funduszy Unii Europejskiej.

Wybierając system, Zarząd firmy SUPON Białystok chciał nie tylko w sposób zintegrowany zarządzać całym procesem produkcyjnym - optymalizując koszty, identyfikując miejsca powstawania niepotrzebnych nakładów czasu i materiałów - ale również otworzyć się na rozwój. Przed nowym systemem postawiono konkretne cele ekonomiczne: obniżenie kosztów jednostkowych, zmniejszenie błędów przy produkcji, zmniejszenie liczby przestojów oraz skrócenie czasu obróbki.

Jan Dobrzyński Prezes SUPON Białystok uzasadnia wybór:
Poszukiwaliśmy systemu, który odpowiadałby wyzwaniom biznesowym w naszej branży, a także partnera wdrożeniowego, który wybrane rozwiązanie wdroży skutecznie i w przystępnej cenie. Podejście 7milowego, który oferuje SAP Business One, spełnia te oczekiwania. Wybraliśmy rozwiązanie z najwyższej półki, dostosowane do naszych potrzeb i wymagań projektowych.
SAP Business One to elastyczne rozwiązanie przygotowane przez lidera oprogramowania dla biznesu SAP AG specjalnie dla firm małych i średnich. Można je szybko wdrożyć, jest łatwe w obsłudze i nie wymaga wielu szkoleń dla użytkowników końcowych.

SUPON Białystok produkuje armaturę i sprzęt gaśniczy dla branży ochrony przeciwpożarowej, ale również dla rolnictwa i sektora samochodowego. Wykonuje odlewy aluminiowe na zamówienie, świadczy usługi na rzecz ochrony przeciwpożarowej i BHP. Wyroby firmy znajdują odbiorców w kraju oraz w Niemczech, Austrii, Włoszech, Francji, Czechach oraz na Litwie.

Źródło: 7milowy

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top