loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

VTS Group modyfikuje swoje zaplecze technologiczne

VTS Group specjalizuje się w dystrybucji urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i grzewczych. Grupa została założona w Europie 23 lata temu, a w jej skład wchodzi łącznie kilkanaście spółek zlokalizowanych na całym świecie, m.in. w Polsce, Rosji, Chinach oraz Indiach. Produkty firmy dostarczane są do 25 państw w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w krajach Azji i Pacyfiku.
 

 
W związku z intensywnym wzrostem oraz planowanym rozwojem firmy podjęto decyzję o migracji dotychczas użytkowanego rozwiązania klasy ERP – Microsoft Dynamics AX – do wyższej wersji, uwzględniającej indywidualne potrzeby przedsiębiorstwa. Zarząd VTS Group wybrał XPLUS S.A. – spółkę posiadającą długoletnie doświadczenie we wdrożeniach systemów informatycznych, w tym rozwiązań klasy ERP.

Współpraca firm VTS Group oraz XPLUS S.A. rozpoczęła się w lutym 2013 roku i obejmowała wykonanie Diagnozy Zakresu Projektu Migracji. Po realizacji tych prac VTS Group zadecydował, że dalsze prace migracyjne wykonają konsultanci XPLUS S.A., czego efektem było podpisanie umowy na wykonanie migracji Microsoft Dynamics AX do wyższej wersji w całej Grupie VTS.

Migracja ma na celu podniesienie wydajności działania systemu i możliwości rozwoju oraz zwiększenie jego elastyczności, która pozwoli objąć zakresem funkcjonalnym kolejne spółki na całym świecie. Nowa wersja rozwiązania umożliwi również optymalizację procesów oraz większą integrację z pakietem Microsoft Office.
Cieszymy się, że VTS Group docenił naszą wysoką pozycję rynkową oraz dotychczasowe doświadczenie w zakresie realizacji tego rodzaju projektów. Wiedza i wysokie kompetencje naszych ekspertów zagwarantowały wysoką jakość realizowanego projektu i możliwość zakończenia go w wyznaczonym terminie – komentuje Karol Sudnik, Prezes, XPLUS S.A.
Projekt migracji systemu Microsoft Dynamics AX w VTS Group potwierdza, że wraz z rozwojem przedsiębiorstwa konieczne jest zmodyfikowanie dotychczas wykorzystywanej infrastruktury informatycznej. Migracja ma na celu wprowadzenie ulepszeń, pozwalających na zwiększenie wydajności pracowników i realizowanych procesów, co przekłada się na usprawnienie działalności i wzrost przychodów – komentuje Janusz Małgorzaciak, ekspert rozwiązań ERP w dziale aplikacji biznesowych Microsoft Dynamics w polskim oddziale firmy Microsoft.
Źródło: MICROSOFT
 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top