loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Pipavav Defence and Offshore Engineering Company Limited (PDOC) wdroży system IFS Applications™ w celu wsparcia działalności związanej z budową i remontami statków. Rozwiązanie to usprawni działalność firmy PDOC w zakresie realizacji projektów, wykonywaną w stoczni o powierzchni 841 akrów w miejscowości Gujarat w Indiach.
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


IFS Applications to kompleksowa platforma obejmująca zaawansowane rozwiązanie wspierające realizację projektów (project-based solution; PBS), umożliwiająca jednocześnie kontrolę kosztów oraz harmonogramowanie w czasie rzeczywistym. System usprawni działalność firmy PDOC i przyczyni się do zwiększenia jej efektywności dzięki zastąpieniu wielu niezależnych systemów informatycznych jednym, zintegrowanym rozwiązaniem.
Dotychczasowa współpraca firmy IFS z innymi stoczniami na świecie pozwoliła nam podjąć tę decyzję bez wahania — mówi Rajiv Shukla, prezes zarządu firmy Pipavav Defence and Offshore Engineering Company Ltd. Nasza działalność wyróżnia się dynamicznym rozwojem i orientacją na realizację projektów, a zintegrowane, sprawdzone rozwiązanie firmy IFS zapewni nam wsparcie w zakresie zarządzania projektami w obszarach funkcjonalnych. Nasza firma realizuje również projekty remontowe i modernizacyjne statków oraz instalacji morskich. System firmy IFS zapewnia kompleksowe wsparcie w zakresie realizacji zadań z obszaru napraw i obsługi technicznej. Budowany obecnie drugi suchy dok, znaczna liczba zamówień, niedawno zrealizowana dostawa pięciu masowców Panamax o nośności 74 500 DWT oraz wielu zaopatrzeniowców dla platform wiertniczych i wydobywczych dowodzą naszej skuteczności w zakresie realizacji zamówień.
Cieszymy się z możliwości współpracy z dynamicznie rozwijającą się organizacją, taką jak firma Pipavav — mówi Ian Fleming, dyrektor zarządzający IFS Middle East, Africa and South Asia. Nowoczesny dział projektowo-konstrukcyjny firmy Pipavav oraz jej motywacja do rozwoju w połączeniu z planowanym wdrożeniem światowej klasy systemu — takiego jak IFS Applications — dowodzą jej dążenia do wdrażania najlepszych na świecie praktyk biznesowych, zwiększania skuteczności oraz optymalizacji procesów zarządzania przedsiębiorstwem.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top