loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

7milowy wspiera system SAP w Hanplast

Specjalizująca się w przetwórstwie tworzyw sztucznych firma Hanplast wybrała dostawcę w obszarze wsparcia SAP. Usługi serwisu aplikacyjnego świadczy spółka 7milowy z Grupy BCC.


 
Hanplast pracuje na systemie SAP ERP od 2007 roku. Kontrakt z 7milowy dotyczy wsparcia wszystkich obszarów biznesowych objętych systemem SAP: finansów, środków trwałych i kontrolingu (FI, AA, CO), sprzedaży i dystrybucji (SD), gospodarki materiałowej (MM), gospodarki magazynowej (WM), produkcji i jej planowania (PP), zarządzania projektami (PS), zarządzania jakością (QM), utrzymania ruchu (PM) oraz HR. W ramach stałej obsługi konsultanci serwisowi 7milowego udzielają pracownikom firmy zdalnej pomocy w rozwiązywaniu problemów, pojawiających się przy bieżącej obsłudze systemu.
Zależało nam na współpracy z firmą, która specjalizuje się w systemie SAP. Chcieliśmy mieć pewność, że nasz partner będzie łączył specjalistyczną wiedzą konsultingową i biznesową. Po kilku miesiącach współpracy z 7milowym z satysfakcją muszę stwierdzić, że dokonaliśmy właściwego wyboru. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości serwisu SAP - zgłoszenia są rozwiązywane zgodnie z ustalonymi standardami SLA, a komunikacja między naszymi pracownikami i konsultantami 7milowego odbywa się bez żadnych przeszkód - powiedział Piotr Iwański, Członek Zarządu Hanplast.
Hanplast specjalizuje się w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtrysku i produkcją form wtryskowych, świadcząc swoje usługi przedstawicielom branż: elektrotechniki i elektroniki, telekomunikacji, opakowań, rozwiązań logistycznych i wielu innych. Firma świadczy usługi w oparciu o normy ISO 9001 oraz ISO 14001.

Źródło: 7milowy

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top