loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma VECTOR, polski producent i integrator systemów telekomunikacyjnych, wdrożyła system IFS Applications™ 8 w celu usprawnienia kluczowych procesów biznesowych.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 

Firma VECTOR specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz integracji rozwiązań telekomunikacyjnych. Do grona jej klientów należą najwięksi w Polsce operatorzy telekomunikacyjni, kablowi i nadawcy telewizyjni, a także międzynarodowi operatorzy telewizji kablowej. Obecnie firma rozwija działalność również na rynku rozwiązań telemetrycznych.

VECTOR prowadzi działalność produkcyjno-projektową o zróżnicowanym charakterze. W zależności od potrzeb klientów realizowana jest produkcja mało-, średnio- lub wielkoseryjna. Firma posiada dział badawczo-rozwojowy, w którym projektowane są nowe produkty, odpowiadające na szybko zmieniające się wymagania technologiczne rynku oraz konkretne potrzeby dużych klientów. W takim modelu prowadzenia działalności system ERP musi zapewniać obsługę pełnego cyklu życia produktu.

Wcześniej wykorzystywany w firmie VECTOR system ERP przestał spełniać wciąż rosnące wymagania klientów. Firma potrzebowała bardziej elastycznego rozwiązania o bogatszej funkcjonalności. Po dogłębnej analizie rynku i przeprowadzeniu przetargu obejmującego szereg konkurencyjnych ofert, firma VECTOR zdecydowała się na zakup systemu IFS Applications.
Wybraliśmy rozwiązanie firmy IFS, gdyż najlepiej spełniało wymogi związane z prowadzoną przez nas działalnością, zdefiniowane podczas analizy przedwdrożeniowej. Ważna była dla nas nie tylko funkcjonalność rozwiązania, ale również sposób podejścia do wdrożenia. Zdecydowaliśmy się skorzystać z oferty IFS, gdyż firma zademonstrowała znajomość istoty naszego biznesu, co zdecydowanie wyróżniło ją wśród pozostałych dostawców — powiedział Arkadiusz Rozmysłowicz, członek zarządu ds. finansowych w firmie VECTOR.
Wdrożenie systemu IFS Applications już przyniosło szereg korzyści, zapewniając m.in. lepszą optymalizację procesów biznesowych i ułatwienie dostępu do informacji dotyczących kluczowych obszarów działalności firmy. System usprawnił również procesy podejmowania decyzji i zarządzania kosztami.
Łatwy i szybki dostęp do informacji przekłada się na szybsze i lepsze decyzje biznesowe. W efekcie zdolność naszej firmy do konkurowania na rynku wzrasta” – powiedział Arkadiusz Rozmysłowicz.
Cieszymy się, że rozwiązanie IFS Applications pozwoli firmie VECTOR usprawnić kluczowe procesy biznesowe, zwiększyć efektywność realizacji zamówień i zapewnić klientom firmy VECTOR jeszcze wyższy poziom obsługi” — powiedział Marcin Taranek, prezes IFS CEE.
System IFS Applications został wdrożony w obszarze finansów, produkcji i dystrybucji. Korzysta z niego 142 użytkowników.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top