loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Rozwiązanie firmy IFS zapewni wsparcie firmie Isofarma w zakresie spełniania przepisów prawnych, automatyzacji procesów technologicznych oraz zoptymalizowania procesów kontroli, zapewnienia jakości, a także zwiększenia elastyczności w celu optymalizacji procesów decyzyjnych.

 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że brazylijskie przedsiębiorstwo farmaceutyczne Isofarma postanowiło zastąpić system SAP Business One systemem IFS Applications™.

Po szczegółowej analizie ofert przedsiębiorstwo farmaceutyczne Isofarma, które zajmuje się przygotowaniem, produkcją i sprzedażą roztworów dożylnych rozprowadzanych we fiolkach i woreczkach z tworzywa sztucznego, wybrało system IFS Applications. Przewidywany czas realizacji pierwszego etapu procesu to 10 miesięcy, a drugi etap procesu wdrażania ma się zakończyć sześć miesięcy później.
Firmie Isofarma zależało na zintegrowanym rozwiązaniu, które zapewnia zgodność z dobrymi praktykami produkcyjnymi oraz normami RDC 17 i RDC 54 Brazylijskiej Agencji Kontroli Sanitarnej (ANVISA), jednocześnie zapewniając automatyzację procedur ręcznych oraz spełnienie wymogów zapewnienia jakości i kontroli. Ponadto zależało nam na rozwiązaniu, które pozwala szybko uzyskać jeszcze dokładniejsze informacje na potrzeby procesu decyzyjnego — mówi Elisangela Aderaldo Vitor, kierownik działu IT w przedsiębiorstwie Isofarma.
Siłą napędową tej inicjatywy jest konieczność zastąpienia obecnego systemu ERP. Zgodność systemu firmy IFS z normą RDC 17 (dobra praktyka produkcyjna) oraz RDC 54 (identyfikowalność) to główne zalety, które przeważyły szalę na korzyść systemu firmy IFS — dodaje Elisangela Aderaldo Vitor.
Firma IFS ma duże doświadczenie we współpracy z ponad 50 klientami z branży farmaceutycznej, takimi jak Grupa Farmasierra, Richmond Laboratories, Bial Laboratories, Instituto and Fundação Butantan, Sobral Laboratory, Baldacci Laboratory, BlisFarma czy FURP (Foundation for Popular Medicine).
Użytkownicy, z którymi rozmawialiśmy, chwalą firmę IFS i są zadowoleni z jej rozwiązania — mówi Elisangela Aderaldo Vitor Vitor.
To bardzo ważny klient dla firmy IFS, nie tylko w skali krajowej, ale międzynarodowej. Ta współpraca przyczyni się do wzmocnienia naszej obecności w branży farmaceutycznej — mówi Marcelo Danza, kierownik sprzedaży w IFS Latin America.
Wdrażane w firmie Isofarma rozwiązanie firmy IFS obejmuje funkcje zapewniające wsparcie w następujących obszarach: analityka biznesowa, dział obsługi klienta, zarządzanie relacjami z klientem, zarządzanie dokumentacją, kontrola i zapewnienie jakości, finanse, zasoby ludzkie, projektowanie, produkcja, łańcuch dostaw, sprzedaż i serwis, remonty i technologie biznesowe. System IFS Applications jest również wyposażony w funkcję integracji z zewnętrznym systemem realizacji produkcji (MES) dostarczonym przez firmę Siemens, obsługującym także procesy z zakresu ważenia i dozowania, zarządzania magazynem czy zarządzania informacjami laboratoryjnymi.
Cieszymy się, że dzięki systemowi IFS Applications uzyskamy dostęp do informacji w czasie rzeczywistym oraz zasoby analityki biznesowej, które zapewnią wsparcie naszych procesów decyzyjnych — podsumowuje Elisangela Aderaldo Vitor
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top