loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Rozwiązanie firmy IFS zapewni wsparcie firmie Isofarma w zakresie spełniania przepisów prawnych, automatyzacji procesów technologicznych oraz zoptymalizowania procesów kontroli, zapewnienia jakości, a także zwiększenia elastyczności w celu optymalizacji procesów decyzyjnych.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że brazylijskie przedsiębiorstwo farmaceutyczne Isofarma postanowiło zastąpić system SAP Business One systemem IFS Applications™.

Po szczegółowej analizie ofert przedsiębiorstwo farmaceutyczne Isofarma, które zajmuje się przygotowaniem, produkcją i sprzedażą roztworów dożylnych rozprowadzanych we fiolkach i woreczkach z tworzywa sztucznego, wybrało system IFS Applications. Przewidywany czas realizacji pierwszego etapu procesu to 10 miesięcy, a drugi etap procesu wdrażania ma się zakończyć sześć miesięcy później.
Firmie Isofarma zależało na zintegrowanym rozwiązaniu, które zapewnia zgodność z dobrymi praktykami produkcyjnymi oraz normami RDC 17 i RDC 54 Brazylijskiej Agencji Kontroli Sanitarnej (ANVISA), jednocześnie zapewniając automatyzację procedur ręcznych oraz spełnienie wymogów zapewnienia jakości i kontroli. Ponadto zależało nam na rozwiązaniu, które pozwala szybko uzyskać jeszcze dokładniejsze informacje na potrzeby procesu decyzyjnego — mówi Elisangela Aderaldo Vitor, kierownik działu IT w przedsiębiorstwie Isofarma.
Siłą napędową tej inicjatywy jest konieczność zastąpienia obecnego systemu ERP. Zgodność systemu firmy IFS z normą RDC 17 (dobra praktyka produkcyjna) oraz RDC 54 (identyfikowalność) to główne zalety, które przeważyły szalę na korzyść systemu firmy IFS — dodaje Elisangela Aderaldo Vitor.
Firma IFS ma duże doświadczenie we współpracy z ponad 50 klientami z branży farmaceutycznej, takimi jak Grupa Farmasierra, Richmond Laboratories, Bial Laboratories, Instituto and Fundação Butantan, Sobral Laboratory, Baldacci Laboratory, BlisFarma czy FURP (Foundation for Popular Medicine).
Użytkownicy, z którymi rozmawialiśmy, chwalą firmę IFS i są zadowoleni z jej rozwiązania — mówi Elisangela Aderaldo Vitor Vitor.
To bardzo ważny klient dla firmy IFS, nie tylko w skali krajowej, ale międzynarodowej. Ta współpraca przyczyni się do wzmocnienia naszej obecności w branży farmaceutycznej — mówi Marcelo Danza, kierownik sprzedaży w IFS Latin America.
Wdrażane w firmie Isofarma rozwiązanie firmy IFS obejmuje funkcje zapewniające wsparcie w następujących obszarach: analityka biznesowa, dział obsługi klienta, zarządzanie relacjami z klientem, zarządzanie dokumentacją, kontrola i zapewnienie jakości, finanse, zasoby ludzkie, projektowanie, produkcja, łańcuch dostaw, sprzedaż i serwis, remonty i technologie biznesowe. System IFS Applications jest również wyposażony w funkcję integracji z zewnętrznym systemem realizacji produkcji (MES) dostarczonym przez firmę Siemens, obsługującym także procesy z zakresu ważenia i dozowania, zarządzania magazynem czy zarządzania informacjami laboratoryjnymi.
Cieszymy się, że dzięki systemowi IFS Applications uzyskamy dostęp do informacji w czasie rzeczywistym oraz zasoby analityki biznesowej, które zapewnią wsparcie naszych procesów decyzyjnych — podsumowuje Elisangela Aderaldo Vitor
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top