loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, ogłosiła, że firma Arabian International Company (AIC) for Steel Structures, wiodący projektant, producent i wykonawca konstrukcji ze stali, wybrała system IFS Applications™ w celu skonsolidowania własnych działań i zapewnienia ich ujednoliconego widoku.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 

Firma AIC Steel planuje zastąpić mieszaninę kilku różnych przestarzałych systemów zintegrowanym systemem ERP w celu zwiększenia efektywności operacyjnej
oraz zarządzania działaniami globalnymi w Królestwie Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Egipcie, Jordanii, Chinach, Wielkiej Brytanii i innych krajach RWZP. Wdrażając nowy system IFS Applications 9, firma AIC Steel skorzysta na posiadaniu pojedynczej platformy obsługującej działania wielonarodowe i wielowalutowe oraz na dostępie do informacji w czasie rzeczywistym w celu lepszej obsługi klientów z branży wydobywczej ropy i gazu oraz działających w sektorze usług użyteczności publicznej.

System IFS Applications będzie zarządzać kadrami, finansami, zaopatrzeniem, produkcją, planowaniem i harmonogramowaniem, wytwarzaniem i remontami, za które odpowiedzialne są działy Steel Structure, Tower oraz Galvanizing, poprzez lepsze planowanie zasobów i zdolności produkcyjnej, jak również zarządzanie łańcuchem dostaw. Dodatkowo firma AIC Steel będzie mogła zarządzać umowami z zakresu projektowania, zaopatrzenia i konstrukcji na potrzeby wznoszenia wytwarzanych konstrukcji stalowych. Będzie również zarządzać wypożyczaniem, transportem i handlem sprzętem ciężkim.

Firma planuje wdrożyć system IFS Applications w największych oddziałach grupy w ciągu siedmiu miesięcy, a w pozostałych oddziałach w ciągu roku. Pełne wdrożenie obejmie 300 użytkowników.
Będąc firmą w fazie rozwoju, potrzebujemy przyjaznego użytkownikowi, wszechstronnego, jednego systemu ERP, który będzie jeszcze lepiej wspierał nasze działania globalne — powiedział Wasim A. Attieh, prezes firmy AIC Steel. Tym co wyróżnia system firmy IFS, jest rozwiązanie IFS lobby, które oferuje elastyczną i prostą konfigurację tzw. migawek naszych jednostek i procesów biznesowych. System IFS Applications skonsoliduje nasze wszystkie działania za pomocą jednej platformy ułatwiającej zarządzanie naszymi wymaganiami biznesowymi i upraszczającej nasze procesy na potrzeby teraźniejszych i przyszłych działań.
Ian Fleming , dyrektor zarządzający IFS Middle East, South Asia & Africa, dodaje:
Bardzo się cieszymy, mogąc wpisać firmę AIC Steel do naszej bazy klientów z sektora projektowania i produkcji. Cieszymy się na myśl o współpracy z firmą AIC Steel nad centralizacją jej działań, wspieraniem jej wzrostu i zwiększaniem jej wydajności i elastyczności.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top