loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Czołowy przedstawiciel branży produkcji przemysłowej na Bliskim Wschodzie wybrał system IFS Applications, który umożliwi uzyskanie całościowego obrazu prowadzonej działalności oraz regulację procesów biznesowych dzięki zintegrowanemu oprogramowaniu dla przedsiębiorstw, zapewniającemu wsparcie planów rozszerzenia działalności.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że dynamicznie rozwijający się producent stali z Arabii Saudyjskiej, firma BRC Industrial wdroży IFS Applications™ 9 jako kompletne, pojedyncze rozwiązanie ERP, umożliwiające podejmowanie decyzji biznesowych w czasie rzeczywistym. Firma BRC uzyska dostęp do holistycznego obrazu wszystkich przeprowadzanych operacji, a dzięki wsparciu swoich działań rozwojowych, zwiększy posiadaną przewagę nad konkurencją.

Razem ze swoim partnerem w zakresie usług — firmą Envecon — firma BRC wdroży system IFS Applications jako zintegrowane rozwiązanie do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP), wspierające operacje produkcyjne, w tym kluczowe procesy biznesowe w zakresie finansów i raportowania, remontów, zarządzania zasobami ludzkimi, płacami oraz relacjami z klientem (CRM).

Zastępując dotychczas używany i przestarzały system nowym i łatwym w obsłudze rozwiązaniem ERP, które można w prosty sposób skonfigurować pod kątem dostarczania odpowiednich informacji wybranym użytkownikom, firma BRC będzie w stanie gromadzić i wykorzystywać dane biznesowe w czasie rzeczywistym.
Wybraliśmy system IFS Applications, aby skonsolidować operacje, zoptymalizować procesy realizacji zadań oraz zapewnić pracownikom lepsze wsparcie w postaci wysoce użytecznego systemu ERP, który będzie wspierał cały cykl produkcyjny, zarówno dzisiaj, jak i w przyszłości, zgodnie z rozwojem naszej działalności. Przy obecnym, dynamicznie zmieniającym się rynku produkcji stali w firmie BRC konieczne jest korzystanie z aktualnych i precyzyjnych informacji, umożliwiających podejmowanie strategicznych decyzji biznesowych — powiedział Ferhad Kahn, tymczasowy dyrektor generalny firmy BRC Industrial.
Po przeprowadzeniu dokładnej oceny rozwiązań ERP firma BRC wybrała ofertę firmy IFS ze względu na elastyczność i użyteczność systemu IFS Applications i jego funkcji IFS Lobby — opartego na rolach środowiska z możliwością konfiguracji. Kolejnym kluczowym powodem podjętej decyzji były sukcesy firmy IFS związane z wieloma pomyślnymi wdrożeniami w regionie, w tym niedawno podpisane umowy z firmami AIC Steel i Alyaf, również działającymi na terytorium Arabii Saudyjskiej.

Ferhad Kahn dodał:
Dzięki dodatkowej, wbudowanej funkcjonalności CRM systemu firmy IFS, możliwości zarządzania dokumentacją i płacami w jednej, zintegrowanej aplikacji możemy zapewnić lepsze wsparcie dla naszych klientów, od rozpoczęcia procesu, aż po zapewnienie regularnych aktualizacji stanu. Ponadto zwiększymy wydajność i ograniczymy koszty operacyjne poprzez wprowadzenie zintegrowanego rozwiązania w zakresie remontów, które zwiększy dokładność gromadzonych informacji i zmniejszy ryzyko awarii sprzętowych, a w efekcie pozwoli nam na wykorzystanie naszego pełnego potencjału.
Ian Fleming, dyrektor zarządzający IFS Middle East, South Asia & Africa dodał:
Jako innowacyjny dostawca elastycznych rozwiązań ERP, firma IFS w ostatnim czasie odnosi znaczne sukcesy w tym regionie, skupiając się na dynamicznie rozwijających się, kapitałochłonnych branżach opartych na projektach, o czym świadczy podpisanie kilku nowych kontraktów w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Cieszymy się na myśl o współpracy z firmą BRC, której pomożemy skonsolidować operacje i usprawnić realizację zadań oraz której zapewnimy wsparcie w realizacji planów rozwoju.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top