loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
22 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Australijski dostawca usług sieciowych dla branży telekomunikacyjnej i sektora użyteczności publicznej na terenie całej Australii zastąpi dotychczas stosowane systemy dla przedsiębiorstw jednym rozwiązaniem firmy IFS z funkcją obsługi mobilnej.

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Service Stream dostawca usług sieciowych dla branży telekomunikacyjnej i sektora użyteczności publicznej w Australii zdecydowała się wdrożyć system IFS Applications™ 9, aby zastąpić do tej pory stosowane systemy dla przedsiębiorstw jednym rozwiązaniem. Umowa w zakresie pierwszej fazy projektu dotyczy licencji i usług o wartości ponad 2 milionów dolarów australijskich.

Po rozpoczęciu wdrażania systemu w listopadzie 2015 r. firma Service Stream zastąpi i skonsoliduje wiele stosowanych systemów do zarządzania informacjami w przedsiębiorstwie, wprowadzając system IFS Applications, aby zwiększyć wydajność operacyjną w ramach projektów infrastrukturalnych oraz w celu optymalizacji realizacji projektów.

Poza rozwiązaniem do zarządzania projektami, finansami, łańcuchem dostaw, sprzedażą i usługami, remontami oraz dokumentacją firma Service Stream wdroży również rozwiązanie IFS Mobilne Zlecenia Robocze, które umożliwi zwiększenie wydajności pracowników serwisowych w terenie oraz zapewni odpowiednią jakość danych.

W ramach wdrożenia, którego zakończenie planuje się na 2016 r., firma IFS dostarczy pojedynczą platformę zapewniającą kierownictwu i kadrze zarządzającej odpowiedni wgląd w program i wydajność projektów. Głównymi czynnikami decydującymi o wyborze rozwiązania firmy IFS przez firmę Service Stream było zapewnianie wglądu i umożliwienie zarządzania harmonogramem projektu, pracą i realizacją projektu przez podwykonawców, materiałami i zapasami, fakturowaniem klientów/dostawców oraz integracja z modułem IFS Finanse.
Dostawcy usług sieciowych potrzebują nowoczesnych, elastycznych systemów dla przedsiębiorstw w celu optymalizacji realizacji projektów w czasie rzeczywistym — powiedział dyrektor zarządzający IFS Australia and New Zealand, Rob Stummer.„Na przykład dzięki rozwiązaniu IFS Mobilne Zlecenia Robocze pracownicy i podwykonawcy mają natychmiastowy dostęp do odpowiednich informacji i mogą je na bieżąco aktualizować.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top