loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma Meblarska ZORKA wdroży system ERP MAAT

compsoftlogoFirma COMP Soft podpisała umowę na wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego MAAT z jeleniogórską firmą meblarską ZORKA.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Przedsiębiorstwo ZORKA powstało w roku 1950. Zajmuje się produkcją mebli z drewna i materiałów drewnopochodnych takich jak płyta wiórowa, MDF, HDF i sklejka.

Posiada trzy zakłady produkcyjne położone w różnych dzielnicach Jeleniej Góry, w których zatrudnia około 600 osób.

Korzyści wynikające z wdrożenia Zintegrowanego Systemu Informatycznego będą miały bezpośrednie przełożenie na zwiększenie rentowności firmy oraz zwiększenie jej konkurencyjności na rynku.

Projekt polegał będzie na przeprowadzeniu migracji danych z obecnego systemu, który nie spełnia potrzeb klienta oraz na wdrożeniu systemu MAAT, kompleksowo obejmującego całą działalność firmy.

Zorka uzyska dzięki projektowi, platformę informatyczną umożliwiającą pełną kontrolą nad wszystkimi procesami zachodzącymi w firmie.

Rozwiązania na które zdecydowała się firma, ułatwi efektywne planowanie zapasów, optymalizację wykorzystania materiałów i środków produkcyjnych, a także sprawne zarządzanie czasem pracy pracowników. Umożliwi też systemową koordynację wzajemnie zależnych od siebie procesów.

Wdrożenie systemu MAAT pozwoli zoptymalizować obszary gospodarki materiałowej, planowania produkcji i logistyki w taki sposób, aby przyspieszyć realizację zleceń produkcyjnych. System MAAT pozwoli na podejmowanie odpowiednio wcześnie działań mających na celu utrzymanie założonych planów i terminową realizację zleceń, co z kolei ma ogromne znaczenie dla sprzedaży, wizerunku firmy i jakości relacji z klientami.

System MAAT będzie pełnić rolę centralnego systemu informacyjnego w firmie, łącząc informacje dotyczące wszystkich obszarów działalności, ułatwi kojarzenie faktów i podejmowanie decyzji na różnych szczeblach organizacji.

ZAKRES PROJEKTU:

Zakres projektu obejmować będzie wdrożenie następujących modułów sytemu MAAT:
  • Obszar finansów: Finanse, Sprawozdania Finansowe, Majątek Trwały, Analizy Wielowymiarowe (OLAP), Przepływ Dokumentów.
  • Obszar logistyki: Gospodarka Magazynowa, Sprzedaż, Zaopatrzenie, Wydawalnia Narzędzi, Remonty, Kontrola Wjazdów, MWS, Spedycja.
  • Obszar produkcji: Techniczne Przygotowanie Produkcji, Planowanie i Uruchomienie Produkcji, Kontrola Produkcji, Rozliczenie Kosztów Produkcji, Kontrola Jakości.
  • Obszar kadr - płac: Pracownicy.

Źródło: www.compsoft.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top