loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Nukon, turecki producent przemysłowych wycinarek wykorzystujących laser włóknowy, wdroży system IFS Applications™ jako swój główny system do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP).

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Jeden z czołowych tureckich producentów wycinarek, firma Nukon opracowuje rozwiązania do cięcia laserem, wodą pod wysokim ciśnieniem (waterjet), plazmą i tlenem CNC, które są oferowane na rynku globalnym.

Po wnikliwej ocenie ofert firma Nukon wybrała rozwiązanie firmy IFS ze względu na liczne referencje w branży oraz kompleksowe wsparcie systemu IFS Applications przy produkcji mieszanej i konfiguracji na zamówienie.

Rozwiązanie firmy IFS zostanie wdrożone w podmiocie zależnym firmy Nukon — spółce Nuri Körüstan Inc., gdzie wesprze ono procesy inżynieryjne i projektowe, zarządzanie produkcją, jakością, sprzedażą, zakupami, finansami, zasobami ludzkimi, projektami i remontami.
Istotnym powodem, dla którego wybraliśmy system IFS Applications, były liczne pozytywne opinie klientów z Turcji, ale i z całego świata, które firma IFS mogła nam przedstawić” — powiedział Oktay Akyıldızsaid, dyrektor generalny w firmie Nukon. „Kolejnym ważnym czynnikiem było wsparcie, które rozwiązanie firmy IFS zapewniało w obszarze zarządzania konfiguracją, co idealnie wpisywało się w nasze podejście biznesowe. Z niecierpliwością czekam na szybkie i pomyślnie przeprowadzone wdrożenie.
Dyrektor zarządzający IFS Turkey Ergin Öztürk dodał:
Bardzo się cieszymy na myśl o współpracy z dynamiczną firmą Nukon, oferującą szeroką gamę produktów. System IFS Applications zapewnia idealne połączenie kompleksowej funkcjonalności ERP i najlepszych w swojej klasie, dostosowanych do branży funkcji, które, moim zdaniem, idealnie wesprą zróżnicowany łańcuch wartości firmy Nukon. Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli wesprzeć firmę Nukon w jej ciągłym rozwoju, oraz mamy nadzieję, że będzie to wieloletnia i korzystna dla obu stron współpraca.
Do klientów firmy IFS zaliczają się następujące firmy z sektora produkcyjnego w Turcji: Durmazlar Makine, Baykal Makine, Ektam Makine, Ersey Makine, Çumitaş, Tuvasaş, Uzer Makina, Tolon Makina, Akar Makine, Friterm, Cantek, Yılmaz Redüktör oraz Gamak Motor.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top