loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System IFS Applications będzie wspierać 600 użytkowników w grupie AKO, usprawniając procesy o znaczeniu krytycznym, takie jak produkcja, dystrybucja, planowanie oraz harmonogramowanie operacyjne.

 

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że AKO, turecka grupa działająca w przemyśle motoryzacyjnym, która obejmuje wiodące marki, takie jak Petlas, AKO Jant, AKO Akü i Sumitomo Rubber, zdecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications™ jako centralnego systemu do planowania zasobów przedsiębiorstwa.

Siedziba grupy AKO (Abdulkadir Özcan Inc.) znajduje się w Ankarze, a jej początki sięgają roku 1955. Obecnie jest to największy producent opon w Turcji, zatrudniający około 2000 pracowników. Dążąc do konsolidacji i usprawniania procesów biznesowych w całej grupie, a także do stosowania rozwiązań sprzyjających przejrzystości i kontroli kosztów w całym łańcuchu wartości, grupa AKO odczuwała potrzebę zastąpienia dotychczasowego oprogramowania biznesowego zintegrowanym i kompleksowym rozwiązaniem ERP.

Po dokładnej analizie ofert złożonych między innymi przez kilku największych dostawców rozwiązań ERP grupa AKO postanowiła wdrożyć system IFS Applications.
Zdecydowaliśmy się na rozwiązanie firmy IFS ze względu na oferowaną przez tę firmę kompleksową platformę biznesową opartą na nowoczesnej architekturze, łatwy w obsłudze interfejs oraz pozytywne referencje klientów — mówi Mehmet Şahin, koordynator ds. technologii informatycznych w grupie AKO. Dzięki systemowi IFS Applications, który będzie centralnym rozwiązaniem ERP, nasz personel uzyska jeszcze skuteczniejsze narzędzie do gromadzenia i przetwarzania danych pochodzących z wszystkich naszych spółek zależnych, a to z kolei przyczyni się do poprawy jakości danych i usprawni proces dynamicznego podejmowania decyzji.
Dyrektor zarządzający IFS Turkey Ergin Öztürk dodał:
Bardzo się cieszymy z zawarcia umowy z grupą AKO, która jest jednym z gigantów motoryzacyjnych w Turcji. Od wielu lat współpracujemy z największymi na świecie firmami, które z powodzeniem działają w branży motoryzacyjnej, i oferujemy rozwiązanie branżowe stanowiące wypadkową najlepszych praktyk. Korzystając z kompleksowości naszego rozwiązania oraz doświadczenia naszych konsultantów, cieszymy się na myśl, że będziemy mogli zapewnić grupie AKO wsparcie w cyfrowej transformacji i przyczynić do udanego rozwoju tej organizacji.
Rozwiązanie firmy IFS obejmuje wsparcie takich obszarów, jak zarządzanie produkcją i planowaniem, harmonogramowanie operacyjne, finanse, zasoby ludzkie, zaopatrzenie, sprzedaż i marketing, zarządzanie jakością i dokumentacją, remonty, badania i rozwój, projektowanie, zarządzanie cyklem życia produktu i zarządzanie danymi o produktach, łańcuch dostaw oraz elektroniczne fakturowanie.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top