loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma Elektrizace železnic produkuje i zarządza projektami z systemem ERP Infor M3

ipcc logo 2016 okFirma Elektrizace železnic (Republika Czeska) podjęła decyzję o migracji do najnowszej wersji systemu ERP Infor M3 (Infor M3 13.3). Nowa wersja, która ukaże się na początku 2017 roku, zapewni jeszcze lepsze wsparcie procesów biznesowych - w szczególności produkcji jednostkowej - oraz najnowocześniejszy interfejs użytkownika dla ponad 150 osób.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Elektrizace železnic od ponad 10 lat korzysta z systemu Infor M3, głównie w procesach projektowania, produkcji i montażu przewodów trakcyjnych oraz sprzętu elektrotechnicznego dla infrastruktury transportowej. Firma pracuje w mieszanym trybie produkcji powtarzalnej (produkty mechaniczne i elektryczne) oraz produkcji jednostkowej.

Najnowsza wersja Infor M3 ma wesprzeć i zintegrować rozproszone procesy, zredukować koszty związane z zapewnieniem zgodności z przepisami oraz zagwarantować korzystanie z najnowszej technologii, również na urządzeniach mobilnych. Infor M3 13.3 będzie wspierał też najważniejszy obszar działalności firmy czyli procesy produkcji jednostkowej, łącznie z integracją z zarządzaniem dokumentami oraz integracją z systemami PDM (Product Data Management - zarządzanie danymi produktu).

Elektrizace železnic planuje również wykorzystać nowe możliwości systemu M3 13.3 usprawniające pracę użytkownika - m.in. narzędzie Infor Mashup Designer, które pozwala na wyświetlenie na jednym ekranie wszystkich informacji potrzebnych danemu użytkownikowi. Gdy projekt upgrade'u Infor M3 w głównej fabryce zostanie zakończony, firma planuje rozszerzenie go również na firmy do niej należące.
Oczekujemy, że nowa wersja Infor M3 pomoże nam lepiej sprostać wymaganiom rynku dzięki bardziej efektywnemu wsparciu procesów produkcyjnych oraz możliwościom jeszcze bardziej precyzyjnego zapewnienia warunków dostawy projektu - powiedział Jan Sobotka, dyrektor w Elektrizace železnic. Poza wykorzystaniem najnowszej funkcjonalności i zwiększeniem liczby użytkowników planujemy w przyszłości wdrożenie systemu w innych firmach należących do Elektrizace železnic.
Elektrizace železnic i inne firmy zajmujące się produkcją jednostkową muszą zmagać się z wyzwaniami środowiska mieszanego trybu produkcji, jednocześnie skupiając się na swoim trzonie działalności - mówi Monika Vitaskova, Channel manager Infor w Czechach. Najnowsza wersja Infor M3 zapewnia jeszcze lepsze wsparcie zarówno produkcji powtarzalnej, jak i jednostkowej. Dzięki temu firma Elektrizace železnic będzie w stanie szybciej i bardziej efektywnie reagować na sytuację rynkową i spełnić wymagania zgodności z przepisami.
Źródło: www.i-pcc.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top