loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma JLA wybrała system IFS Applications 9 jako nowe rozwiązanie do zarządzania finansami i umowami serwisowymi w swojej dynamicznie rozwijającej się działalności, w ramach umowy wycenionej na 1 milion £.

 
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma JLA, jeden z czołowych brytyjskich dostawców komercyjnego i przemysłowego sprzętu pralniczego i kateringowego, wdroży system IFS Applications™ 9 w całej swojej działalności.

Wdrażając IFS Applications 9, firma JLA zapewni sobie zaawansowany system do zarządzania umowami z klientami, obejmujący umowy serwisowe oraz umożliwiający zarządzanie majątkiem i wynajmem, a także pełną kontrolę finansów, zakupów, zapasów i produkcji, a wszystko to w jednym, scentralizowanym systemie. Po wdrożeniu firma JLA będzie mogła kontrolować i poprawiać jakość oraz skuteczność usług świadczonych klientom.

James Greenman, dyrektor ds. IT w firmie JLA, powiedział:
System IFS Applications 9 wybrano nie tylko dlatego, że wychodzi naprzeciw bieżącym wymaganiom firmy JLA, ale również dlatego, że jego elastyczność umożliwia adaptację do zmiennych wymagań klientów, stanowiąc dobry fundament dla długotrwałej współpracy o znaczeniu strategicznym. Projekt wdrożeniowy rozpocznie się natychmiast, a jego zakończenie jest planowane na drugi kwartał 2017 roku.
To wielka przyjemność pracować z tak bardzo zorientowaną na klienta i ciągle rozwijającą się firmą – powiedział Paul Massey, dyrektor zarządzający IFS UK. Współpraca z firmą JLA jest dowodem naszej silnej pozycji na polu wspierania firm serwisowych w efektywnym zarządzaniu działalnością. Jesteśmy przekonani, że będzie to wieloletnia i owocna współpraca.
Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top