loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Rządowe przedsiębiorstwo z branży energetycznej zapewni automatyzację, integrację i mobilność procesów biznesowych, wdrażając IFS Applications 9.

 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Seychelles Petroleum zadecydowała o wdrożeniu systemu ERP— IFS Applications™ 9 — jako preferowanej platformy wspomagającej zarządzanie przedsiębiorstwem. Firma z sektora ropy i gazu zastąpi dotychczasowe systemy modułami IFS Finanse, IFS Remonty, IFS Zarządzanie Łańcuchem Dostaw, IFS Zarządzanie Jakością, CRM, IFS Zasoby Ludzkie, IFS Płace, a także rozwiązaniem do analityki biznesowej.

Po wdrożeniu w firmie Seychelles Petroleum (SEYPEC) system IFS Applications będzie pełnić rolę zintegrowanego rozwiązania automatyzującego całość procesów biznesowych. Firma zyska większą przejrzystość działań biznesowych, automatyzację procesów manualnych (takich jak raportowanie i obliczanie wolumenów sprzedaży) oraz mobilność kluczowych procesów biznesowych. Paul Mondon, dyrektor ds. finansowych w firmie Seychelles Petroleum, powiedział:
W celu osiągnięcia optymalnego poziomu działań naszego przedsiębiorstwa poszukiwaliśmy światowej klasy pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw, które pomogłoby nam usprawnić działania firmy i zintegrować procesy. Po wnikliwej analizie i ocenie rozwiązań oferowanych przez 7 wiodących dostawców rozwiązań ERP oraz konsultacjach z ekspertami ds. IT z firmy BDO IT Consulting (Mauritius), zdecydowaliśmy o wyborze firmy IFS. Oferuje ona specjalizowane rozwiązania dla naszej branży, a fachowa wiedza przekazywana wraz z implementacją systemu pozwoli nam zrealizować nasze cele.
Gawie van Der Merwe, dyrektor zarządzający IFS Africa, dodaje:
IFS Applications to pakiet oprogramowania biznesowego preferowany przez przedsiębiorstwa z sektora ropy i gazu z uwagi na naszą wiedzę branżową, pozwalającą wykorzystywać najnowsze technologie, takie jak np. mobilność, w działalności biznesowej. Cieszymy się na współpracę z firmą Seychelles Petroleum, dzięki której będziemy mogli wspomóc ją przy zwiększaniu innowacyjności przedsiębiorstwa, a także efektywności i elastyczności procesów biznesowych.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top