loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, POBIERZ I PORÓWNAJ.


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma z branży outsourcingu zarządzania kadrami i płacami, świadcząca usługi dla przedsiębiorstw produkcyjnych, finansowych i usługowych w Polsce, wdrożyła rozwiązanie ERP firmy IFS.
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Firma Contract Administration, założona w 1991 r., świadczy usługi outsourcingu z zakresu obsługi procesów kadrowo-płacowych. Firma posiada cztery biura na terenie Polski (w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i Krakowie), dwa w Czechach (w Pradze i Brnie) i jedno na Słowacji (w Bratysławie). W Polsce Contract Administration obsługuje obecnie ponad 500 przedsiębiorstw różnej wielkości, przede wszystkim z sektora produkcyjnego, finansowego i usługowego.

Przed wdrożeniem systemu IFS Applications firma Contract Administration korzystała z systemu ERP innego dostawcy. Firma zdecydowała się na wdrożenie systemu IFS Applications, by odzyskać kontrolę nad procesami i zyskać możliwość elastycznego dostosowania świadczonych usług do zróżnicowanych potrzeb klientów.
System IFS Applications sprawia, że możemy dostarczać klientom atrakcyjne, zaawansowane usługi, takie jak co-sourcing. Oferowanie klientom opcji outsourcingu zadań związanych z administrowaniem niektórych elementów, które wchodzą w skład kluczowych procesów, z poziomu systemu ERP ma duże znaczenie. Powierzenie takich zadań zaufanemu partnerowi, takiemu jak Contract Administration, jest nie tylko ekonomiczne, ale pozwala również pracownikom firmy skupić się na tym, co jest najważniejsze — działalności przedsiębiorstwa. Tego rodzaju współpraca pozwala zaoszczędzić pieniądze i czas zarówno nam, jak i naszym klientom — mówi Magdalena Aleksandrowicz, dyrektor generalny w firmie Contract Administration.
Marcin Taranek, prezes IFS CEE dodaje:
Cieszymy się, że nasze rozwiązanie pomaga firmie Contract Administration optymalizować działalność i zwiększać przewagę konkurencyjną na rozwijającym się rynku outsourcingu usług wspomagających wszystkie obszary zarządzania przedsiębiorstwem.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top