loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, ogłosiła, że wiodący producent wyrobów z tworzywa sztucznego, firma Plastic 7A, zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9, który wspomoże kluczowe procesy firmowe, takie jak finanse, kadry, CRM, logistyka, produkcja, sprzedaż, remonty i zapewnienie jakości.


 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 


Firma Plastic 7A, producent komponentów z tworzywa sztucznego wykorzystywanych między innymi w produkcji pojazdów marki Audi, Opel, Seat, Ford, Bentley, Lamborghini i Porsche, w ciągu ostatnich lat bardzo mocno się rozrosła. Poszerzona struktura firmy wymagała bardziej zaawansowanego, solidnego i skalowalnego rozwiązania ERP, które umożliwiłoby jej dalszy wzrost w sposób szybki i opłacalny.

Po przeanalizowaniu ofert dostawców, takich jak SAP i QAD, firma Plastic 7A zadecydowała o wdrożeniu rozwiązania firmy IFS. Nowy system oferuje wszechstronną obsługę potrzeb firmy związanych z jej modernizacją oraz wspiera wdrożenie systemów uproszczonych (lean) i zachowanie zgodności ze standardami IATF, co stanowi jedno z głównych wymagań stawianych przed firmami wchodzącymi w skład łańcucha dostaw w branży motoryzacyjnej.

Poza usprawnieniem procesów decyzyjnych firma Plastic 7A oczekuje redukcji kosztów utrzymania rozwiązania ERP i znacznego wzrostu wskaźników KPI.
Jesteśmy przekonani, że system IFS Applications stanie się główną siłą napędową dalszego rozwoju firmy Plastic 7A — powiedział Carlos González, prezes firmy Plastic 7A.
Gustavo Brito, prezes IFS w Hiszpanii i Portugalii dodał:
Współpraca z firmą Plastic 7A jeszcze bardziej ugruntowała pozycję firmy IFS jako wiodącego dostawcy oprogramowania dla branży motoryzacyjnej. Nasze doświadczenie branżowe nabyte podczas współpracy z takimi firmami, jak Grupo Borgstena i Manufactura Moderna de Metales w połączeniu z rozległą wiedzą branżową naszego partnera, firmy SII Concatel, stanowią gwarancję powodzenia całego projektu.
Firmy IFS i SII Concatel wdrożą system IFS Applications w czterech zakładach firmy 7A w Walencji (Hiszpania).

Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top