loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, podpisała umowę z portugalskim producentem powłok lakierniczych CIN. Obejmuje ona wdrożenie systemu ERP IFS Applications™ we wszystkich obszarach biznesowych firmy. Zakres wdrożenia obejmuje również rozwiązanie IFS Enterprise Operational Intelligence, który zapewni firmie wizualny ogląd pełni firmowego łańcucha wartości.
 
 REKLAMA 
 3 30 04 350x350 


Dzięki ponad stuletniemu doświadczeniu branżowemu firma CIN jest iberyjskim liderem rynku powłok lakierniczych. Posiadająca swoją siedzibę w Portugalii firma CIN osiągnęła w roku 2017 sprzedaż o wysokości 232 milionów euro w trzech znaczących segmentach rynkowych: powłok architektonicznych, przemysłowych i zabezpieczających. CIN posiada 10 zakładów produkcyjnych w Europie i Afryce, a liczba jej pracowników przekracza 1400; firma jest również obecna na rynku Ameryki Łacińskiej.

Dynamiczna ekspansja rynkowa firmy CIN, jak również złożoność samych rynków skłoniły firmę do rozpoczęcia strategicznego projektu polegającego na transformacji technologii, która do tej pory stanowiła podstawę jej działalności. Głównym celem projektu było znalezienie wszechstronnej i nowoczesnej platformy klasy ERP, która nie tylko wyszłaby naprzeciw bieżącym potrzebom firmy CIN, ale również wspierała jej przyszły rozwój. Głównymi aspektami warunkującymi wybór rozwiązania były możliwości z zakresu zapewnienia globalnej widoczności firmowych procesów oraz zaawansowana analityka biznesowa, które nie tylko umożliwiłyby firmie przewidywanie przyszłych potrzeb klientów, ale również zapewniłyby wszechstronną funkcjonalność umożliwiającą uproszczenie krytycznych procesów, takich jak zarządzanie łańcuchem dostaw.

W wyniku wnikliwego procesu ewaluacyjnego obejmującego pięciu wiodących dostawców rozwiązań ERP wybrano system IFS Applications z uwagi na jego wszechstronność, zintegrowaną architekturę i ergonomiczny interfejs użytkownika. Innymi ważnymi czynnikami, które wzięto pod uwagę, były sukcesy firmy IFS w branży produkcji procesowej oraz globalny zasięg prowadzonych przez nią działań.
Firma IFS udowodniła, że jest partnerem idealnym do zapewnienia nieprzerwanej innowacyjności naszych systemów, wsparcia nas w reorganizacji firmowych procesów oraz w szybkiej i sprawnej integracji nowych działań” — powiedział Pedro Rodrigues, prezes firmy CIN. „Umowa z firmą IFS oznacza rozpoczęcie współpracy partnerskiej opartej na innowacyjności i optymalizacji zasobów.
Gustavo Brito, prezes IFS w Hiszpanii i Portugalii, dodał:
Jesteśmy dumni z pozyskania tak znamienitego i uznanego na portugalskim rynku klienta. Jesteśmy przekonani, że system IFS Applications jest idealnie dostosowany do potrzeb takich firm, jak CIN, co — w połączeniu z naszym rozległym doświadczeniem we wdrażaniu podobnych rozwiązań — czyni z nas doskonałego partnera wspierającego rozwój firmy oraz umożliwiającego jej przejście cyfrowej transformacji.
Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top