Newsletter

loading...
Banner IFS 160x200 2017

Sage ER PX3 - systemy ERP, CRM, MRP, Zarządzanie produkcjąSage ERP X3

(SAGE Sp. z o.o.)

 

 
Sage ERP X3 jest nowoczesnym zintegrowanym systemem zarządzania, wspierającym złożone procesy biznesowe w obszarach finansów, rachunkowości, środków trwałych, zakupów, produkcji, magazynów, sprzedaży i logistyki, CRM oraz Bussines Intelligence.

 
 
Ogólny opis systemu:


Sage ERP X3 jest nowoczesnym zintegrowanym systemem zarządzania, wspierającym złożone procesy biznesowe w obszarach finansów, rachunkowości, środków trwałych, zakupów, produkcji, magazynów, sprzedaży i logistyki, CRM oraz Bussines Intelligence. Dodatkowo najnowsza wersja systemu oferuje rozwiązanie ETO (Engineer to Order), które pozwala zarządzać produkcją pod projekt.

Cała funkcjonalność jest wsparta bardzo nowoczesną i wydajną platformą SAFE (Sage Application Framework for the Enterprise Ta platforma potrafi przekształcić dotychczasowy system zarządzania w prawdziwie wydajne narzędzie, przeznaczone do pracy w środowisku wewnętrznym i zewnętrznym. Dzięki elastycznej, otwartej architekturze sieciowej wykorzystującej Internet, z systemu Sage ERP X3 może równocześnie korzystać do 2000 użytkowników. Użytkowanie oraz zarządzanie systemem Sage ERP X3 jest ułatwione, dzięki standardowo wbudowanym, zaawansowanym funkcjom technologicznym SAFE X3, takim jak: workflow, publikacja usług sieciowych, serwer procesów (serwer wsadowy), Business Intelligence i portal internetowy.

Sage ERP X3 oferując następujące korzyści:

 • Gwarancję rozwoju przedsiębiorstwa - poprzez automatyzację procesów i szybkie dostosowanie do wielu sytuacji w firmie. Elastyczna struktura systemu może być dostosowana do wielu typów organizacji. Sage ERP X3 jest używany przez ponad 2700 klientów w 50 krajach na świecie.

 • Zarządzanie zmianą - system pozwala na proste i szybkie wdrażanie zmian i reorganizację dotychczasowych procesów, między innymi dzięki możliwość zarządzania procesami poprzez interfejs graficzny. Narzędzie to prowadzi pracowników poprzez nowe procedury, uwzględniając ich zadania i funkcje.

 • Wzrost wydajności - narzędzie Business Intelligence dostarcza istotne analizy pozwalające menadżerom zdefiniować kluczowe czynniki wpływające na wydajność oraz określić obszary wymagające zmian. Precyzyjna informacja pozwala na podejmowanie przemyślanych decyzji i wykorzystywanie nowych okazji biznesowych.

 • Redukcja ryzyka - Sage już od ponad 20 lat przywiązuje dużą wagę do zgodności oferowanych rozwiązań z regulacjami prawnymi. Bogata funkcjonalność rozwiązania wspierającego księgowość i zastosowanie wysokich standardów (Sarbanes-Oxley) wpływa na wysoki poziom bezpieczeństwa systemu.

 • Otwartość rozwiązania - Sage ERP X3 został zaprojektowany z uwzględnieniem architektury webowej, wspólne procesy mogą zostać wdrożone zarówno u wewnętrznych jak i zewnętrznych użytkowników. Użytkownicy zewnętrzni mogą mieć bezpieczny dostęp do żądanych danych poprzez przeglądarkę internetową. Rozwiązanie jest niezależne od systemu operacyjnego i bazy danych

 • Niskie koszty zakupu - system został tak zaprojektowany, aby jego dostosowanie do potrzeb użytkownika było proste i szybkie. Produkt dostarczany jest już wstępnie skonfigurowany i zaopatrzony w ponad 300 raportów. Dzięki temu wdrożenie jest prostsze, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.


Dedykowane branże: Sage ERP X3 wspiera pełen zakres rozwiązań branżowych

Przykładowe wdrożenia:Firmy:

 • Arcelor Mittal-Stainless & Nickel Alloys

 • EDF Trading Logistics

 • Savéol

 • NuAir Sp. z o.o.

 • Badesta Sp. z o.o.


Docelowy użytkownik:

Firmy zatrudniające od 50 do 2000 pracowników, również firmy o złożonej strukturze lub wymaganiach międzynarodowych


Ilość zrealizowanych wdrożeń:

Ponad 4000 wdrożeń w 56 krajach


Preferowane platformy bazodanowe:

MS SQL, Oracle


Opisy modułów:Wybrane funkcjonalności obszarów:

 • Finanse – To nie tylko tradycyjny moduł finansowo – księgowo ale również rachunek kosztów, kontroling, budżetowanie i konsolidacja finansowa.

 • Zakupy – Proces zakupów w systemie jest obsługiwana od zapotrzebowanie zakupu poprzez zapytanie ofertowe kierowanego do dostawcy, zamówienia lub kontrakty i przyjęcia na magazyn. Cały ten proces może być wzbogacony mechanizmami workflow które zapewnią wielopoziomową akceptację i/lub autoryzację zakupów.

 • CRM – Zarządzanie kontaktami z klientem, integracja z MS Outlook, zlecenia serwisowe, umowy gwarancyjne

 • Sprzedaż – Proces sprzedaży zaczyna się od oferty, która może być stworzona w szablonie MS Word i przechowywana w bazie danych. Ponadto system oferuje: konfigurator produktów, rozbudowane cenniki, zarządzanie procesem pakowania, fakturowanie oraz wysyłki i zwroty.

 • Produkcja – Produkcja jest integralną częścią sytemu i poza zarządzaniem zleceniami produkcyjnymi i danymi niezbędnymi do jej przeprowadzenia system oferuje głębokie powiązanie z planowaniem. rachunkiem kosztów i kontrolą jakości.

 • Magazyny – W zakresie gospodarki magazynowej system oferuje wsparcie dla magazynów wysokiego składowania, obsługę kodów kreskowych i terminali radiowych oraz śledzenie pełnego przepływów materiałów. Bardzo ciekawą funkcją są definiowalne reguły wejścia i wyjścia, które umożliwiają automatyzacje procesów logistycznych.

 • Engineer-to-order (ETO) – Ten obszar obejmuje definiowanie, realizację i kontrolę projektów w powiązaniu z produkcją, gospodarką magazynową, zakupami i księgowością.


Czas wdrożenia:

średni czas wdrożenia to 6 miesięcy


Wymagania techniczne:


 • OS: Windows Server 2008 (R1) x64 platforma: Quad Core Intel Xéon 2.66GHz

 • OS: IBM-Aix 5.3 ML5 (64-bit), platforma: IBM pSeries (64-bit Power5+ 1.9 Ghz),

 • OS: Red Hat Enterprise Linux AS x64 Rel.5, platforma: Quad Core Intel Xéon 2.66GHz


loading...
loading...
loading...

MES, czy ERP?

Kilka przemyśleń Przemysława Kędzierskiego - Product Ownera obszaru Produkcja firmy BPSC- na temat...

Co czwarta instytucja finansowa w Europie...

Już 1 na 4 instytucje z sektora finansowego odnotowała incydenty naruszenia cyberbezpieczeństwa –...

Bez innowacji firmy nie maja szans na...

Cyfrowa transformacja może przynieść europejskiej gospodarce wzrost PKB o co najmniej 2,1 proc.

Rośnie popularność systemów informatycznych...

Systemy informatyczne, które wspomagają zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa, to część cyfrowej...

Nowe technologie zmieniają branżę zakupową

Usprawnienie procesów zakupowych pozwala firmie zaoszczędzić kilkanaście procent kosztów. Dlatego...

20170424 ERP dla produkcji
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel
 • eqsystembaner