Newsletter

loading...
Banner IFS 160x200 2017

ODEX/DARWINODEX/DARWIN

( SOLINT-ENIAC Sp. z o.o.)


Odex Enterprise jest serwerem integrującym komunikację i procesy biznesowe. Umożliwia przedsiębiorstwom komunikację i zarządzanie wymianą dokumentów biznesowych w ramach jednego środowiska. Darwin natomiast jest kompletnym rozwiązaniem B2B do realizacji zamówień od partnerów handlowych i wysyłanie awiz wysyłki (ASN), faktur i wszystkich niezbędnych informacji dotyczących towarów otrzymywanych przez partnera handlowego.Ogólny opis systemu:


ODEX Enterprise składa się z komponentu komunikacyjnego - do wymiany plików z partnerami handlowymi, z tzw. backoffice – do integracji z systemami wewnętrznymi przedsiębiorstwa, oraz opcjonalnego komponentu mapującego, który mapuje pliki z formatu partnerów handlowych do formatów plików obsługiwanych przez system wewnętrzny. ODEX Enterprise jest w pełni skalowalny i spełnia wszelkie wymagania, konieczne do działania jako wbudowany węzeł B2B lub zwykła bramka użytkownika końcowego, pozostając równocześnie intuicyjnym i łatwym w użyciu.

DARWIN jest w pełni zgodny ze specyfikacją OFTP2. Posiada również certyfikat ODETTE (europejski organ standardyzacji EDI) jako w pełni kompatybilny z innymi rozwiązaniami OFTP2 posiadającymi certyfikat ODETTE. Spełnia wymagania GS1 automatycznego dla aplikacji od zamówienia do gotówki (order-to-cash). To pozwala pozbyć się papierowych zamówień, awiz dostawy i faktur i zastąpić je standardowymi komunikatami elektronicznymi.

DARWIN tworzy awiza (wysyłki/ASN) w opracowanych formatach partnerów handlowych, wykorzystując informacje zawarte w zamówieniach. Wystarczy zaznaczyć zamówienie i wysłać je, a wszystkie informacje dotyczące pakowania są automatycznie tworzone przez Darwina na podstawie wcześniej skonfigurowanych zasad. Nie ma potrzeby ciągłego wprowadzania informacji dotyczących opakowania przy każdym tworzeniu wysyłki.

Projektant raportów umożliwia łatwe tworzenie raportów i etykiet transportowych z dowolnego obsługiwanego formatu plików w XLATE Evolution. Wystarczy zaprojektować wygląd raportu metodą przeciągnij i upuść (drag and drop), a następnie za pomocą „mapy” powiązać definicję pól pliku z definicją raportu. Następnie uruchom mapę i plik zostanie przetworzony z surowego formatu EDI na przygotowany wzór raportu, dostosowany do własnych potrzeb.

DARWIN jest dostępny w wielu językach oprócz angielskiego. Jeśli twój język nie jest wymieniony w tym miejscu, a chcesz żeby był, daj nam znać. Następujące języki są już obsługiwane przez Darwin (inne języki są dostępne na zamówienie): angielski, hiszpański, niemiecki, włoski, polski

 


Dedykowane branże:

Firmy branży produkcyjnej i handlowej


Przykładowe wdrożenia:

Wdrożenia systemu ODEX :

  • Adler Poland - Bielsko-Biała

  • Cor.Tubi - Pitesti (RO)

  • Cornaglia – Bielsko-Biała

  • Cooper Standard – Piotrków Trybunalski

  • Emix - Tychy

  • Lys Fusion - Istebna

  • Nifco Poland - Świdnica


Docelowy użytkownik:

Małe i średnie firmy branży produkcyjnej i handlowej


Ilość zrealizowanych wdrożeń:

700


Preferowane platformy bazodanowe
MS SQL

Opisy modułów:
Obieg dokumentów, Raportowanie, Wysyłki, Maping

Czas wdrożenia:
ok. 3 tygodni

Wymagania techniczne:

ODEX: Windows, AS400 (IBM iSeries), MVS, Sun Solaris, Unix, Linux (Suse and Redhat), SCO
XLATE: Windows
DARWIN: Windowsloading...
loading...
loading...

Platforma Dystrybucyjna EDU-książka Sp. z...

Przykładem przedsiębiorstwa, które od lat pracuje na systemie SAP Business One jest Platforma...

SAGE rośnie w Polsce szybciej niż rynek

Sage notuje w Polsce rekordowo wysokie wyniki. Polski oddział spółki uzyskał w roku fiskalnym 2017...

Zaawansowana analityka napędza rozwój...

Firmy coraz powszechniej korzystają z analizy danych i rozwiązań klasy big data, aby prześcignąć...

Grupa Lubawa rozwija się z Impulsem EVO

Grupa Kapitałowa Lubawa to koncern produkcyjno-usługowy, którego główną osią działalności jest...

20170424 ERP dla produkcji
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel
  • eqsystembaner