loading...
RAPORT CRM
RAPORT ERP

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

System CRM Berberis w FM Banku

FM Bank i BMS Creative podpisały umowę o wdrożeniu systemu Berberis. Oprogramowanie CRM zostanie zainstalowane w Centrali oraz we wszystkich placówkach banku na ok. 400 stanowiskach.
FM Bank to instytucja finansowa dedykowana obsłudze mikro i małych przedsiębiorstw. Dla tej grupy docelowej bank posiada specjalnie skonstruowaną ofertę pakietów chroniących firmę, produktów oszczędnościowych oraz kredytowych pozwalających uzyskać środki finansowe na rozwój i inwestycje. Oprócz produktów dla firm, FB Bank posiada także ofertę dla klientów indywidulanych umożliwiającą dostęp do nowoczesnych usług bankowych w postaci rachunków osobistych, czy atrakcyjnie oprocentowanych lokat terminowych.

FM Bank postawił na bankowość relacyjną, co oznacza, że wciąż poszukuje nowych form nawiązywania i zacieśniania związków z Klientem. Poza dobrym rozpoznaniem potrzeb mikroprzedsiębiorców, FM Bank stawia na profesjonalną i przyjazną dla Klienta obsługę. Z tego powodu wyodrębnił w swoich oddziałach Opiekunów Klienta, którzy zajmują się jedynie bieżącą współpracą z Przedsiębiorcami.

Berberis będzie jeszcze silniej wspierał pracę Opiekunów Klientów niż dotychczas wykorzystywane w Banku oprogramowanie CRM.
W centrum naszej uwagi stoi zawsze Klient. Naturalną konsekwencją takiego podejścia jest wdrożenie nowoczesnego, dynamicznego CRM – rozumianego jako zdobywanie i utrzymywanie Klientów poprzez efektywne i wydajne zarządzanie wzajemnymi relacjami. System ten traktujemy jako długofalową strategię polegającą na kształtowaniu relacji z Klientem od momentu jej inicjacji do pozyskania jego lojalności – mówi Michał Zielke wiceprezes Zarządu FM Banku. Nowe oprogramowanie ma zapewnić stałe monitorowanie życia Klienta w banku, stanu jego biznesu i potrzeb, poprawę obsługi klienta i jego utrzymanie – dodaje. Berberis zapewni nam wiedzę o potrzebach Klienta, ale co ważniejsze gwarantuje naszemu Przedsiębiorcy wartość dodaną, ponieważ możemy dopasować „szyte na miarę” produkty bankowe – podkreśla Michał Zielke.
BMS Creative oferuje systemy ERP, CRM i BPM.

Źrodło: BMS Creative

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top