Firma RUMET jest producentem armatury mosiężnej sieci domowej, elementów ogrzewania centralnego i podłogowego oraz elementów mosiężnych wytwarzanych na indywidualne zamówienie. Od początku swojej działalności przedsiębiorstwo dąży do zapewnienia najwyższej jakości produktów i konkurencyjności oferowanych wyrobów.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 

Wynikiem tego są liczne nagrody zdobyte przez firmę, m.in.: Gazele Biznesu za rok 2013, 2014, 2015 przyznawane dla małych i średnich firm najdynamiczniej się rozwijających.

Na powierzchni produkcyjnej ponad 3000 m² produkowanych jest ponad 1500 różnych elementów. Firma z 24 letnim doświadczeniem konsekwentnie realizuje cele, bezustannie doskonaląc jakość produkcji i usług. Dzięki temu RUMET rozwija się szybko na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

Aby wesprzeć działania produkcyjne i zwiększyć efektywność pracy, firma RUMET postanowiła zainwestować w system ERP Streamsoft Prestiż. Zakupiony system wspomaga pracę w obszarze Produkcji – Moduł Zarządzania Produkcją 3.0. oraz w obszarze zamówień – Moduł B2B.

Decyzja o wdrożeniu systemu ERP Streamsoft Prestiż wynikała m.in. z konieczności zapewnienia spójnego przekazu kluczowych informacji między kadrą zarządzającą produkcją a działem handlowym. Dzięki systemowi ERP Streamsoft Prestiż pracownicy firmy RUMET otrzymują codzienne raporty o kartotekach, które przekroczyły stany minimalne, co pozwala na podjęcie szybkich decyzji. Ponadto widzą jakie są rzeczywiste stany poszczególnych półproduktów na hali produkcyjnej oraz stan zaawansowania produkcji – śledzenie zleceń produkcyjnych. Dodatkowo otrzymują zestawienie, które pokazuje czy produkcja jest wstanie produkować zadaną ilość wyrobu.

Pracownicy produkcyjni nie muszą wypełniać ręcznie dokumentów, system robi to za nich, drukując po każdej zameldowanej operacji informacje – etykieta produkcyjna. Dodatkowo mają skonfigurowane i przygotowane automatycznie przepisanie akordu oraz czasu pracy, co usprawnia rejestrację czasu pracy. Przyspieszony został również proces wysyłki dzięki obsłudze kurierów oraz rejestrację zgłoszeń reklamacyjnych w module B2B.

Źródło: www.streamsoft.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top