10 kroków udanego wdrożenia ERP
Krok 8 - Planuj i zarządzaj
10 kroków udanego wdrożenia ERP
Krok 7 - Komunikacja
System ERP IFS APPLICATIONS™ usprawnia procesy w FŁT-KRAŚNIK SA
Fabryka Łożysk Tocznych – Kraśnik SA, największy polski producent łożysk tocznych, aby zwiększyć efektywność działań operacyjnych, zainwestowała w zintegrowany system ERP – IFS Applications™. Dzięki wdrożeniu systemu usprawniono realizację procesów w najważniejszych obszarach biznesowych, takich jak finanse, produkcja, gospodarka magazynowa i gospodarka remontowa.
System ERP IFS APPLICATIONS™ wspomaga grupę COGNOR
Implementacja systemu wspomagającego zarządzanie klasy ERP – IFS Applications to jeden z najważniejszych projektów informatycznych zrealizowanych w Grupie Cognor (dawniej Złomrex). System został wdrożony w 2009 r. we wszystkich wiodących spółkach Grupy. Z rozwiązania wspomagającego wszystkie podstawowe obszary działalności, korzysta 670 użytkowników.
Studium przypadku – EKA
| IBM i Sybase w służbie biznesu |
|
| 08.06.11 | |||
IBM i Sybase w służbie biznesuSercem nowego urządzenia jest wydajny procesor POWER7® firmy IBM. Został zaprojektowany w celu umożliwiania szybkiego, globalnego wdrażania w jak najszerszym zakresie funkcji handlu mobilnego, w tym usług bankowych, płatności i przelewów, zarówno na rynkach rozwiniętych jak i wschodzących.
Rozwiązanie mCommerce Appliance firmy IBM jest pierwszym zintegrowanym rozwiązaniem handlu mobilnego w branży, może pomóc klientom w uruchamianiu inteligentnych aplikacji bankowych na urządzeniach mobilnych, takich jak tablety i smartfony wyposażone w systemy operacyjne iOS, Blackberry i Android. Według szacunków firmy doradczej Gartner, w roku 2014 liczba użytkowników płatności mobilnych na całym świecie sięgnie 340 milionów, a wielkość dokonywanych przez nich transakcji wyniesie łącznie 245 miliardów dolarów (1). Nowe rozwiązania handlu mobilnego cechują się indywidualną konfiguracją i optymalizacją obciążeń. Są dostosowane do potrzeb klientów zapewniając im mobilne funkcje biznesowe o wysokiej wydajności oferowane w niższej cenie. Rozwiązanie mCommerce Appliance Solution firmy IBM obejmuje serwery Power 750 z procesorem POWER7 firmy IBM, wyposażone w oprogramowanie zarządzania informacją DB2® i serwer aplikacji IBM WebSphere®, a także dysk IBM System Storage DS5300 oraz całościowe rozwiązanie Sybase® mCommerce 365. Jak stwierdził Tom Rosamilla, dyrektor generalny spółki IBM Power Systems Rozwiązanie mCommerce Appliance firmy IBM oparte o technologię POWER7, razem z oprogramowaniem pośredniczącym i nośnikami danych firmy IBM, zostało zaprojektowane, aby spełniać potrzeby tych aplikacji naszych klientów, które najbardziej intensywnie wykorzystują dane. Zakres tych rozwiązań pomaga nam przedstawić naszym klientom szeroką i kompleksową ofertę. Firmy IBM i Sybase już od dwudziestu dwóch lat wspólnie kooperują ze sobą by zapewniać klientom najwyższej klasy rozwiązania informatyczne. - mówi Euan MacAra, Dyrektor Regionalny w Sybase Products Poland.- Najnowszym owocem naszej współpracy jest rozwiązanie mCommerce Appliance. Jego wielką zaletą jest połączenie wiodących na rynku technologii IT. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom rozwiązanie mające pozytywny wpływ na uzyskiwane przez nich wyniki finansowe. Jest to możliwe dzięki monetyzacji usług mobilnych.Źródło: www.ibm.com
|














Wdrożenie systemów podejmowania decyzji (DSS) wymaga zdecydowanie większych zmian organizacyjnych oraz kulturowych w organizacji, niż ma to miejsce w przypadku systemów 


Po raz kolejny Comarch został nagrodzony przez IBM Polska tytułem Partnera Roku 2011 w kategorii największej sprzedaży rozwiązań IBM dla rynku MSP. Wyróżnienie z grona około 200 partnerów światowego giganta informatycznego jest nie tylko symbolem współpracy obu firm, ale również dowodem najwyższej jakości produktów oferowanych przez Comarch.
Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach w wyniku rozstrzygnięcia przetargu nieograniczonego na „Dostawę, rozbudowę i wdrożenie elektronicznej dokumentacji medycznej zintegrowanego systemu informatycznego dla ŚCO wraz ze sprzętem informatycznym” wybrało ofertę konsorcjum, w który firma SIMPLE występuje w roli podwykonawcy.
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wdrożenia nowatorskich rozwiązań mobilnych umożliwiających współpracę między przedsiębiorstwami i konsumentami, firma SAP AG zaprezentowała nową rodzinę aplikacji mobilnych.













Rozwiązanie firmy Epicor znacznie usprawnia naszą pracę. Dzięki wdrożonemu systemowi zarządzanie w oparciu o Lean Manufacturing stało się zdecydowanie efektywniejsze.






Po latach konsekwentnego budowania pozycji rynkowej kanadyjska grupa wydawnicza Transcontinental Printing osiągnęła w swoim kraju pozycję lidera. Zaliczana jest także do największych wydawnictw w Ameryce Północnej. Grupa od roku 1976 prowadzi działalność wydawniczą obejmującą m.in. książki, czasopisma, katalogi, gazety. Obecnie ma wiele oddziałów i jest wiodącym kanadyjskim wydawcą czasopism konsumenckich i drugim pod względem wielkości wydawcą gazet lokalnych.












