10 kroków udanego wdrożenia ERP
Krok 8 - Planuj i zarządzaj
10 kroków udanego wdrożenia ERP
Krok 7 - Komunikacja
System ERP IFS APPLICATIONS™ usprawnia procesy w FŁT-KRAŚNIK SA
Fabryka Łożysk Tocznych – Kraśnik SA, największy polski producent łożysk tocznych, aby zwiększyć efektywność działań operacyjnych, zainwestowała w zintegrowany system ERP – IFS Applications™. Dzięki wdrożeniu systemu usprawniono realizację procesów w najważniejszych obszarach biznesowych, takich jak finanse, produkcja, gospodarka magazynowa i gospodarka remontowa.
System ERP IFS APPLICATIONS™ wspomaga grupę COGNOR
Implementacja systemu wspomagającego zarządzanie klasy ERP – IFS Applications to jeden z najważniejszych projektów informatycznych zrealizowanych w Grupie Cognor (dawniej Złomrex). System został wdrożony w 2009 r. we wszystkich wiodących spółkach Grupy. Z rozwiązania wspomagającego wszystkie podstawowe obszary działalności, korzysta 670 użytkowników.
Studium przypadku – EKA
| Comarch ECOD po raz pierwszy w raporcie Gartnera |
|
| 02.12.09 | |||||||||
Comarch ECOD po raz pierwszy w raporcie Gartnera
.
Platforma ECOD to kompleksowa platforma B2B, która w swojej ofercie oprócz elektronicznej wymiany dokumentów oferuje również moduły dotyczące wsparcia sprzedaży w kanale tradycyjnym.
|














Wdrożenie systemów podejmowania decyzji (DSS) wymaga zdecydowanie większych zmian organizacyjnych oraz kulturowych w organizacji, niż ma to miejsce w przypadku systemów 
Comarch, po raz pierwszy pojawił się ze swoimi usługami EDI Comarch ECOD w globalnym raporcie Gartnera pt. Magic Quadrant for Integration Service Providers. Gartner to założona w USA firma doradcza specjalizująca się w zagadnieniach wykorzystania technologii oraz zarządzania nimi. Raporty publikowane przez Gartnera są od lat cenione przez specjalistów. Wymienienie Comarch w gronie najlepszych firm świata jest ogromnym sukcesem i nobilitacją.


Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach w wyniku rozstrzygnięcia przetargu nieograniczonego na „Dostawę, rozbudowę i wdrożenie elektronicznej dokumentacji medycznej zintegrowanego systemu informatycznego dla ŚCO wraz ze sprzętem informatycznym” wybrało ofertę konsorcjum, w który firma SIMPLE występuje w roli podwykonawcy.
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wdrożenia nowatorskich rozwiązań mobilnych umożliwiających współpracę między przedsiębiorstwami i konsumentami, firma SAP AG zaprezentowała nową rodzinę aplikacji mobilnych.












Rozwiązanie firmy Epicor znacznie usprawnia naszą pracę. Dzięki wdrożonemu systemowi zarządzanie w oparciu o Lean Manufacturing stało się zdecydowanie efektywniejsze.






Po latach konsekwentnego budowania pozycji rynkowej kanadyjska grupa wydawnicza Transcontinental Printing osiągnęła w swoim kraju pozycję lidera. Zaliczana jest także do największych wydawnictw w Ameryce Północnej. Grupa od roku 1976 prowadzi działalność wydawniczą obejmującą m.in. książki, czasopisma, katalogi, gazety. Obecnie ma wiele oddziałów i jest wiodącym kanadyjskim wydawcą czasopism konsumenckich i drugim pod względem wielkości wydawcą gazet lokalnych.












