10 kroków udanego wdrożenia ERP
Krok 8 - Planuj i zarządzaj
10 kroków udanego wdrożenia ERP
Krok 7 - Komunikacja
System ERP IFS APPLICATIONS™ usprawnia procesy w FŁT-KRAŚNIK SA
Fabryka Łożysk Tocznych – Kraśnik SA, największy polski producent łożysk tocznych, aby zwiększyć efektywność działań operacyjnych, zainwestowała w zintegrowany system ERP – IFS Applications™. Dzięki wdrożeniu systemu usprawniono realizację procesów w najważniejszych obszarach biznesowych, takich jak finanse, produkcja, gospodarka magazynowa i gospodarka remontowa.
System ERP IFS APPLICATIONS™ wspomaga grupę COGNOR
Implementacja systemu wspomagającego zarządzanie klasy ERP – IFS Applications to jeden z najważniejszych projektów informatycznych zrealizowanych w Grupie Cognor (dawniej Złomrex). System został wdrożony w 2009 r. we wszystkich wiodących spółkach Grupy. Z rozwiązania wspomagającego wszystkie podstawowe obszary działalności, korzysta 670 użytkowników.
Studium przypadku – EKA
| BCC w dziesiątce rankingu SAP AG |
|
| 02.03.06 | |||
Polska firma w pierwszej dziesiątce światowego rankingu SAP AG Poznańska firma BCC w podsumowaniu roku 2005 znalazła się na 1. miejscu na świecie w obszarze rozwiązania SAP w zakresie middleware - NetWeaver Exchange Infrastructure (XI) w rankingu firm najbardziej zaangażowanych w rozwój platformy integracyjnej SAP NetWeaver. Ranking jest publikowany przez portal SAP Developer Network (SDN) – światowe forum wymiany wiedzy o najnowszych rozwiązaniach w zakresie SAP NetWeaver.Istniejący od 2004 r. SAP Developer Network (SDN) stanowi forum wymiany wiedzy o najnowszych rozwiązaniach w zakresie SAP NetWeaver. Liczba zarejestrowanych uczestników SDN przekracza 350 tysięcy. Portal jest przeznaczony dla konsultantów, programistów i integratorów SAP z całego świata. W rozwijanie SDN zaangażowane są największe światowe firmy consultingowe m.in. accenture, Wipro, Deloitte, HP, Siemens. Na portalu eksperci z całego świata dzielą się swoimi doświadczeniami z wykorzystania komponentów SAP NetWeaver, publikując materiały m.in. na temat technologii integracyjnej SAP Exchange Infrastructure, portali korporacyjnych SAP Enterprise Portal oraz programowania WebDynpro. Źródło: www.bcc.com.pl
|














Wdrożenie systemów podejmowania decyzji (DSS) wymaga zdecydowanie większych zmian organizacyjnych oraz kulturowych w organizacji, niż ma to miejsce w przypadku systemów 

Po raz kolejny Comarch został nagrodzony przez IBM Polska tytułem Partnera Roku 2011 w kategorii największej sprzedaży rozwiązań IBM dla rynku MSP. Wyróżnienie z grona około 200 partnerów światowego giganta informatycznego jest nie tylko symbolem współpracy obu firm, ale również dowodem najwyższej jakości produktów oferowanych przez Comarch.
Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach w wyniku rozstrzygnięcia przetargu nieograniczonego na „Dostawę, rozbudowę i wdrożenie elektronicznej dokumentacji medycznej zintegrowanego systemu informatycznego dla ŚCO wraz ze sprzętem informatycznym” wybrało ofertę konsorcjum, w który firma SIMPLE występuje w roli podwykonawcy.
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wdrożenia nowatorskich rozwiązań mobilnych umożliwiających współpracę między przedsiębiorstwami i konsumentami, firma SAP AG zaprezentowała nową rodzinę aplikacji mobilnych.













Rozwiązanie firmy Epicor znacznie usprawnia naszą pracę. Dzięki wdrożonemu systemowi zarządzanie w oparciu o Lean Manufacturing stało się zdecydowanie efektywniejsze.






Po latach konsekwentnego budowania pozycji rynkowej kanadyjska grupa wydawnicza Transcontinental Printing osiągnęła w swoim kraju pozycję lidera. Zaliczana jest także do największych wydawnictw w Ameryce Północnej. Grupa od roku 1976 prowadzi działalność wydawniczą obejmującą m.in. książki, czasopisma, katalogi, gazety. Obecnie ma wiele oddziałów i jest wiodącym kanadyjskim wydawcą czasopism konsumenckich i drugim pod względem wielkości wydawcą gazet lokalnych.












