{MosModule module=itintegro460}
Więcej...
RFID
Celem naszych opracowań jest przedstawienie Państwu nowej technologii identyfikacji. Technologii „z duszą” bo znacznik identyfikujący w tej technologii zwany tagiem RFID w odróżnieniu od znacznika jakim jest etykieta kodu kreskowego umożliwia tworzenie wartości dodanej w procesach w jakich się go aplikuje.
Kody kreskowe
Etykiety specjalizowane w Automationstechnik
PWI Vinfort Sp. z o.o. wprowadza globalny standard GS1 w znakowaniu produktów
Swisspor Polska wprowadza automatyczne znakowanie produktów
SWISSPOR Polska jest częścią europejskiej Grupy "SWISSPOR Holding AG" z siedzibą w Szwajcarii. Grupa SWISSPOR Holding to jeden z największych europejskich producentów materiałów budowlanych. Obecnie w Europie w skład grupy SWISSPOR wchodzi 29 fabryk, które zatrudniają ponad 2000 pracowników w 7 krajach. Swisspor Polska, chcąc usprawnić proces identyfikacji produkcji, zdecydował się wdrożyć, zaproponowane przez SKK Systemy Kodów Kreskowych SA, rozwiązanie do automatycznego znakowania produktów.| Sieć radiowa i terminale mobilne w Sokołów S.A. |
|
| 03.04.09 | |||||||||
Sieć radiowa i terminale mobilne w Sokołów S.A.
Wdrożenia dokonano w oddziale firmy Sokołów w Jarosławiu. System pozwala na automatyzację procesów i identyfikację produktów w procesie produkcyjnym i magazynowym. Rozwiązanie opiera się na terminalach mobilnych pracujących w istniejącej sieci radiowej.
Wdrożenie składało się z trzech etapów. Pierwszy obejmował badania propagacji fal radiowych we wszystkich obszarach, które powinny być objęte siecią radiową. Drugim etapem było opracowanie raportów stanowiących dokumentację techniczną, która jest podstawą budowy sieci. W kolejnym etapie, po uprzednim przygotowaniu magazynów (gdzie zostały wykonane instalacje kablowe) nastąpiła dostawa urządzeń, instalacja i konfiguracja sieci, a także szkolenie personelu.
Przy konstrukcji systemu wykorzystano przełączniki radiowe firmy Motorola (model Wireless Switch 5100) oraz porty Access Port serii 300. Ponadto BCS Polska w ramach umowy zapewnia obsługę powdrożeniową w postaci serwisu i pomocy technicznej.
|















Spółka BCS Polska, jeden z czołowych polskich integratorów z zakresu mobilnych rozwiązań IT, wdrożyła w firmie Sokołów S.A. system oparty o sieć radiową i terminale mobilne. Rozwiązanie to rozszerza funkcjonalność systemu 


SAP i Sybase przedstawiły swój interfejs wspierający Program Zakupów Masowych (PZM) dla Przedsiębiorstw App Store® (App Store® Volume Purchase Program (VPP) for Business poprzez rozwiązanie Afaria®. Wiodącej technologii firmy Sybase do zarządzania urządzeniami przenośnymi i aplikacjami. Dzięki prostej i bezpiecznej dla użytkownika instalacji i możliwościom zarządzania aplikacjami za pomocą rozbudowanego portalu zainstalowanego na urządzeniu, Afaria pomaga rozszerzyć zasięg odbiorców sklepu App Store na rynek przedsiębiorstw.
Eksperci spółki BCS Polska przeprowadzili wśród przedstawicieli kluczowych klientów ankiety dotyczące bieżącej sytuacji i perspektyw rynku automatycznej identyfikacji. Wśród ankietowanych znalazły się największe firmy z sektora TSL, handlu oraz produkcji.
Dążąc do udzielenia największym na świecie sieciom detalicznym pomocy w osiąganiu lepszych wyników z prowadzonej działalności biznesowej, dział Oracle Retail poinformował o wprowadzeniu na rynek zintegrowanego pakietu aplikacji do
Wdrożeniem objęty został nowoczesny
Sprawniejsza praca magazynu, eliminacja błędnych wydań, podniesienie komfortu pracy – to tylko niektóre z efektów wdrożenia, jakie SKK - Systemy Kodów Kreskowych SA z Krakowa przeprowadziła w magazynach firmy Poli-Eco Tworzywa Sztuczne sp. z o.o. 











Rozwiązanie firmy Epicor znacznie usprawnia naszą pracę. Dzięki wdrożonemu systemowi zarządzanie w oparciu o Lean Manufacturing stało się zdecydowanie efektywniejsze.






Po latach konsekwentnego budowania pozycji rynkowej kanadyjska grupa wydawnicza Transcontinental Printing osiągnęła w swoim kraju pozycję lidera. Zaliczana jest także do największych wydawnictw w Ameryce Północnej. Grupa od roku 1976 prowadzi działalność wydawniczą obejmującą m.in. książki, czasopisma, katalogi, gazety. Obecnie ma wiele oddziałów i jest wiodącym kanadyjskim wydawcą czasopism konsumenckich i drugim pod względem wielkości wydawcą gazet lokalnych.



Wdrożenie systemów podejmowania decyzji (DSS) wymaga zdecydowanie większych zmian organizacyjnych oraz kulturowych w organizacji, niż ma to miejsce w przypadku systemów 








