Outsourcing przyszłością polskiego rynku?
User Experience – projektowanie pozytywnego doświadczenia
Żyjemy w czasach rynku konsumenta, w których o nowego klienta jest znacznie trudniej niż wcześniej. Współczesny konsument może przebierać w ofertach i wybierać spośród wielu produktów. Jest świadomy jakości i możliwości, jakie dają mu konkurencyjne produkty.
Jak wypromować swój e-biznes?
Samo zbudowanie sklepu internetowego stanowi zaledwie pierwszy etap w procesie uruchomienia handlu internetowego. Ci, którzy uważają, że wystarczy otworzyć e-sklep, a towary same będą się sprzedawały, są w dużym błędzie. Bowiem nie sztuką jest uruchomić sklep internetowy i zapełnić go produktami, lecz sztuką jest zacząć na nim zarabiać.
Ergo Arena zarządza majątkiem ze STOCK
Firma SmartMedia Sp. z o.o. na zlecenie Urzędu Miasta Sopotu usprawniła funkcjonowanie Ergo Areny – najnowocześniejszej hali widowiskowo-sportowej w Polsce. Dzięki wdrożeniu rozwiązania STOCK wspomagającego proces zarządzania majątkiem, Urząd Miasta Sopotu zyska czas, zaoszczędzi pieniądze i energię potrzebne do przeprowadzania inwentaryzacji tak dużego obiektu.
Sieć bezprzewodowa w Autoneum
Autoneum jest jednym z wiodących dostawców produktów i usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma opracowuje i produkuje komponenty, moduły i zintegrowane systemy służące do izolacji termicznej oraz akustycznej samochodów. Polski oddział Autoneum, chcąc zautomatyzować produkcję w fabryce w Katowicach, zdecydował się na wdrożenie, zaproponowanej przez SKK SA, sieci bezprzewodowej.
Mój e-biznes – 4myCar.pl
Internetowy sklep 4myCar.pl działa na polskim rynku od maja 2010 roku. Firma zajmuje się internetową sprzedażą produktów samochodowych: środków i artykułów do pielęgnacji pojazdów, olejów silnikowych, płynów eksploatacyjnych oraz innych akcesoriów samochodowych. ideą sklepu jest dostarczanie kierowcom wszystkiego, co potrzebne, aby właściwie zadbać o samochód – zarówno pod względem estetycznym, jak i eksploatacyjnym. o handlu w sieci z pomocą rozwiązań Comarch rozmawiamy z Piotrem Hantulikiem – właścicielem sklepu 4myCar.pl.| Nowa wersja iBard24 już dostępna |
|
| 05.04.11 | |||||||||
Nowa wersja iBard24 już dostępna iComarch24 udostępnił kolejną wersje aplikacji iBard24 Backup Online z szeregiem kolejnych funkcjonalności. Nowością w wersji 2.2. jest m.in. system poleceń aplikacji znajomym. Za każde konto założone z polecenia, użytkownik otrzymuje na zawsze dodatkową pojemność dyskową.
Każdy użytkownik może polecać iBard24 Backup Online i powiększać swoje konto za darmo. Wystarczy wysłać zaproszenie drogą mailową lub rozesłać link polecający znajomym. Każde konto założone z polecenia to 250 MB dodatkowej pojemności ¬– wyjaśnia Blanka Seweryn, Product Manager iBard24. – Miejsce przyznawane jest na zawsze. Teraz polecenie 4 kont to dodatkowy 1 GB na zabezpieczenie danych. System poleceń to tylko jedna z wielu nowych funkcji w tej wersji, która z pewnością spodoba się użytkownikom – dodaje Blanka Seweryn.W celu ułatwienia użytkownikom iBard24 korzystania z aplikacji oraz maksymalizacji jej użyteczności, w wersji 2.2. zostały wprowadzone m.in. kreatory dodawania plików oraz baz danych oraz nowy algorytm wykrywania zmian backupowanych danych. Zmiany zachodzące w archiwizowanych plikach są wykrywane automatycznie w momencie ich modyfikacji oraz niezależnie od ich ilości, a dzięki optymalizacji procesu transmisji, ich wysyłanie jest szybsze – co skraca czas wykonywania kopii zapasowej. Kreatory backupu mają na celu ułatwić użytkownikowi wykonywanie kopii zapasowych danych. Pierwszy kreator uruchamia się wraz ze startem aplikacji i pokazuje krok po kroku jak przeprowadzić pierwszy backup wraz z ustawieniem harmonogramu. Ta funkcja szczególnie przyda się nowym użytkownikom i pomoże im szybko i łatwo wykonać pierwszą kopię bezpieczeństwa – mówi Blanka Seweryn.iBard24 Backup Online to dysk internetowy z automatyczną funkcją backupu online. Kopia plików jest składowana na bezpiecznym dysku zewnętrznym, a dostęp do niej jest możliwy przez aplikację kliencką lub przeglądarkę internetową, z dowolnego komputera, 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Po instalacji i wskazaniu plików lub folderów program sam dokonuje backupu lub kopii zasobów i wysyła je na serwer w określonych odstępach czasu. Z aplikacji korzysta już ok. 3500 podmiotów gospodarczych – osób indywidualnych i firm. Rozwiązanie znalazło zastosowanie m.in. w firmie BP Europa SE. Źródło: www.comarch.pl
|






























Rozwiązanie firmy Epicor znacznie usprawnia naszą pracę. Dzięki wdrożonemu systemowi zarządzanie w oparciu o Lean Manufacturing stało się zdecydowanie efektywniejsze.






Po latach konsekwentnego budowania pozycji rynkowej kanadyjska grupa wydawnicza Transcontinental Printing osiągnęła w swoim kraju pozycję lidera. Zaliczana jest także do największych wydawnictw w Ameryce Północnej. Grupa od roku 1976 prowadzi działalność wydawniczą obejmującą m.in. książki, czasopisma, katalogi, gazety. Obecnie ma wiele oddziałów i jest wiodącym kanadyjskim wydawcą czasopism konsumenckich i drugim pod względem wielkości wydawcą gazet lokalnych.



Wdrożenie systemów podejmowania decyzji (DSS) wymaga zdecydowanie większych zmian organizacyjnych oraz kulturowych w organizacji, niż ma to miejsce w przypadku systemów 





![[ERP] Modele usługowe i... :: Tomasz Rutkowski, product manager Comarch CDN XL o rosnącej... Zobacz video](http://img.youtube.com/vi/lSoPRhVQp2s/default.jpg)



