Outsourcing przyszłością polskiego rynku?
User Experience – projektowanie pozytywnego doświadczenia
Żyjemy w czasach rynku konsumenta, w których o nowego klienta jest znacznie trudniej niż wcześniej. Współczesny konsument może przebierać w ofertach i wybierać spośród wielu produktów. Jest świadomy jakości i możliwości, jakie dają mu konkurencyjne produkty.
Jak wypromować swój e-biznes?
Samo zbudowanie sklepu internetowego stanowi zaledwie pierwszy etap w procesie uruchomienia handlu internetowego. Ci, którzy uważają, że wystarczy otworzyć e-sklep, a towary same będą się sprzedawały, są w dużym błędzie. Bowiem nie sztuką jest uruchomić sklep internetowy i zapełnić go produktami, lecz sztuką jest zacząć na nim zarabiać.
Ergo Arena zarządza majątkiem ze STOCK
Firma SmartMedia Sp. z o.o. na zlecenie Urzędu Miasta Sopotu usprawniła funkcjonowanie Ergo Areny – najnowocześniejszej hali widowiskowo-sportowej w Polsce. Dzięki wdrożeniu rozwiązania STOCK wspomagającego proces zarządzania majątkiem, Urząd Miasta Sopotu zyska czas, zaoszczędzi pieniądze i energię potrzebne do przeprowadzania inwentaryzacji tak dużego obiektu.
Sieć bezprzewodowa w Autoneum
Autoneum jest jednym z wiodących dostawców produktów i usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma opracowuje i produkuje komponenty, moduły i zintegrowane systemy służące do izolacji termicznej oraz akustycznej samochodów. Polski oddział Autoneum, chcąc zautomatyzować produkcję w fabryce w Katowicach, zdecydował się na wdrożenie, zaproponowanej przez SKK SA, sieci bezprzewodowej.
Mój e-biznes – 4myCar.pl
Internetowy sklep 4myCar.pl działa na polskim rynku od maja 2010 roku. Firma zajmuje się internetową sprzedażą produktów samochodowych: środków i artykułów do pielęgnacji pojazdów, olejów silnikowych, płynów eksploatacyjnych oraz innych akcesoriów samochodowych. ideą sklepu jest dostarczanie kierowcom wszystkiego, co potrzebne, aby właściwie zadbać o samochód – zarówno pod względem estetycznym, jak i eksploatacyjnym. o handlu w sieci z pomocą rozwiązań Comarch rozmawiamy z Piotrem Hantulikiem – właścicielem sklepu 4myCar.pl.| IFS zarządza wskaźnikami ekologicznymi |
|
| 27.10.09 | |||||||||
IFS zarządza wskaźnikami ekologicznymi
IFS, globalny dostawca aplikacji biznesowych, wprowadza narzędzie „Eco-Footprint Management”, ułatwiające przedsiębiorstwom kontrolę wpływu prowadzonej przez nie działalności na środowisko naturalne. Po raz pierwszy tego typu narzędzie wspiera strategię przedsiębiorstw w zakresie kontroli kosztów oraz dostosowaniu się do zmieniających się regulacji prawnych dotyczących ochrony środowiska. „Eco-Footprint Management” jest integralną częscią systemu IFS Applications. Dzięki niemu użytkownicy mogą wykorzystywać IFS Applications do gromadzenia danych o wpływie działalności firmy na środowisko naturalne oraz informacji o kosztach związanych z ochroną środowiska. Użytkownicy będą mogli monitorować pełen zakres prowadzonej działalności, od pozyskiwania surowców, poprzez projektowanie wyrobów, ich produkcję i emisje zanieczyszczeń. Rozwiązanie umożliwia opracowanie schematów ekologicznych, dzięki którym można przeprowadzać różnorodne analizy, zmierzające do ograniczenia negatywnego wpływu działalności przedsiębiorstw na środowisko naturalne. „Eco-Footprint Management” wspiera także tworzenie raportów wymaganych przez przepisy prawne.
Nowe rozwiązanie pomoże klientom, którzy muszą dostosować prowadzoną działalność do uregulowań prawnych, takich jak: unijne dyrektywy EuP, REACH, akty prawne o odpowiedzialności środowiskowej, ustawa National Greenhouse and Energy Reporting Regulation w Australii, czy proponowane przez US Climate Action Partnership działania przeciwdziałające zmianom klimatu, które mają być wprowadzone w Stanach Zjednoczonych.
Źródło: www.ifs.com.pl
|






























Rozwiązanie firmy Epicor znacznie usprawnia naszą pracę. Dzięki wdrożonemu systemowi zarządzanie w oparciu o Lean Manufacturing stało się zdecydowanie efektywniejsze.






Po latach konsekwentnego budowania pozycji rynkowej kanadyjska grupa wydawnicza Transcontinental Printing osiągnęła w swoim kraju pozycję lidera. Zaliczana jest także do największych wydawnictw w Ameryce Północnej. Grupa od roku 1976 prowadzi działalność wydawniczą obejmującą m.in. książki, czasopisma, katalogi, gazety. Obecnie ma wiele oddziałów i jest wiodącym kanadyjskim wydawcą czasopism konsumenckich i drugim pod względem wielkości wydawcą gazet lokalnych.



Wdrożenie systemów podejmowania decyzji (DSS) wymaga zdecydowanie większych zmian organizacyjnych oraz kulturowych w organizacji, niż ma to miejsce w przypadku systemów ![[ERP BI] Business... :: Michał Gancarz, dyrektor Centrum ERP Business Intelligence oraz... Zobacz video](http://img.youtube.com/vi/Xay-0dolie8/default.jpg)









