loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Simple rekomendacją czołowego producenta steropianu

YETICO S.A., jeden z liderów na rynku producentów wyrobów styropianowych oraz urządzeń i linii technologicznych służących do jego wytworzenia, rekomenduje oprogramowanie SIMPLE.ERP. Realizacja projektu pozwoliła Yetico osiągnąć w niedługim czasie wymierne korzyści. Usprawniono procesy biznesowe realizowane wewnątrz firmy, zautomatyzowano działania handlowe oraz uzyskano transparentność zleceń produkcyjnych i osiąganej marży.

 
{loadpositon Wiadomosci_Dzial}

Zwiększanie zasięgu produkcji wyrobów styropianowych oraz rozwój organizacji wygenerował potrzebę wdrożeniaZintegrowanego Systemu Informatycznego, wspierającegozarządzanie zasobami i wytwarzania produktów. Wynikiem długotrwałej analizy rynku, pod względem rozwiązańinformatycznych, spełniających wymagania producenta styropianu,była umowa z firmą SIMPLE S.A. zawarta w 2012 roku, o wartości 613.000, 00 zł brutto, której przedmiotem była dostawa i wdrożenie systemu SIMPLE.ERP w następujących obszarach: Finanse i Księgowość, Obrót Towarowy, Personel, Majątek Trwały, Proces Produkcji, Zamówienia Internetowe, Obieg Dokumentów (…).

YETICO jako firma handlowa potrzebowała narzędzia, które usprawni komunikację z kontrahentami i zautomatyzuje proces sprzedażowy. Zamówienia Internetowe, które zostały wdrożone w ramach projektu, umożliwiły składanie zamówień za pośrednictwem internetu oraz ich monitorowanie, przeglądanie rozliczeń z kontrahentami oraz wysyłanie zamówień do systemu ERP. System SIMPLE.ERP w obszarze produkcji styropianu usprawnił definiowanie zróżnicowanych typów zleceń, obsługę technologii wytwarzania wraz z kalkulacją kosztu normatywnego oraz bilansowanie potrzeb materiałowych. W ramach zadania wprowadzono również harmonogramowanie zleceń, zasobów ludzkich i maszyn oraz ewidencje czynności na zleceniu w czasie rzeczywistym.

Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top