10 kroków udanego wdrożenia ERP
Krok 8 - Planuj i zarządzaj
10 kroków udanego wdrożenia ERP
Krok 7 - Komunikacja
System ERP IFS APPLICATIONS™ usprawnia procesy w FŁT-KRAŚNIK SA
Fabryka Łożysk Tocznych – Kraśnik SA, największy polski producent łożysk tocznych, aby zwiększyć efektywność działań operacyjnych, zainwestowała w zintegrowany system ERP – IFS Applications™. Dzięki wdrożeniu systemu usprawniono realizację procesów w najważniejszych obszarach biznesowych, takich jak finanse, produkcja, gospodarka magazynowa i gospodarka remontowa.
System ERP IFS APPLICATIONS™ wspomaga grupę COGNOR
Implementacja systemu wspomagającego zarządzanie klasy ERP – IFS Applications to jeden z najważniejszych projektów informatycznych zrealizowanych w Grupie Cognor (dawniej Złomrex). System został wdrożony w 2009 r. we wszystkich wiodących spółkach Grupy. Z rozwiązania wspomagającego wszystkie podstawowe obszary działalności, korzysta 670 użytkowników.
Studium przypadku – EKA
| Macrosoft w Huta Bator |
|
| 04.11.05 | |||||||||
Macrosoft w Huta BatoryMacroSoft Katowice podpisał umowę z Hutą Batory Sp. z o.o. Wdrożenie obejmie wszystkie obszary funkcjonalne pakietu ERP - SKID. System będzie pracował w architekturze trójwarstwowej na platformie Linux.
Huta Batory Sp. z o.o. jest na polskim rynku wiodącym producentem wysokiej jakości rury bez szwu ze wszystkich rodzajów stali, w tym ze stali węglowych, stopowych i żaroodpornych. Miesięcznie huta sprzedaje około 4,5 tys. ton rur, z czego około 70 proc. kieruje na eksport, głównie do Włoch, Niemiec i Skandynawii. Wybór rozwiązania SKID przez Hutę Batory świadczy od zaufaniu do produktu i doświadczenia konsultantów MacroSoftu. Wdrożenie jest kolejnym kontraktem katowickiego MacroSoftu w sektorze stalowym. Spółka posiada bogate doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań informatycznych w przedsiębiorstwach wyspecjalizowanych w produkcji i obrocie stalą. Bazując na własnych doświadczeniach Huta Batory wybrała szybką ścieżkę wdrożenia. Koncentracja na najistotniejszych procesach ma zapewnić firmie skuteczność wdrożenia i wysoki poziom rentowność inwestycji (ROI). Szybki postęp prac w obszarach finansów,logistyki, HR, produkcji przełoży się na bezpośrednie wsparcie dla zarządu. Źródło: www.macrosoft.pl
|














Wdrożenie systemów podejmowania decyzji (DSS) wymaga zdecydowanie większych zmian organizacyjnych oraz kulturowych w organizacji, niż ma to miejsce w przypadku systemów 

















Rozwiązanie firmy Epicor znacznie usprawnia naszą pracę. Dzięki wdrożonemu systemowi zarządzanie w oparciu o Lean Manufacturing stało się zdecydowanie efektywniejsze.






Po latach konsekwentnego budowania pozycji rynkowej kanadyjska grupa wydawnicza Transcontinental Printing osiągnęła w swoim kraju pozycję lidera. Zaliczana jest także do największych wydawnictw w Ameryce Północnej. Grupa od roku 1976 prowadzi działalność wydawniczą obejmującą m.in. książki, czasopisma, katalogi, gazety. Obecnie ma wiele oddziałów i jest wiodącym kanadyjskim wydawcą czasopism konsumenckich i drugim pod względem wielkości wydawcą gazet lokalnych.



![[ERP] Platforma... :: Kamil Góral, product manager Comarch ALTUM podsumowuje premierowy... Zobacz video](http://img.youtube.com/vi/SlpYQsKcv5g/default.jpg)









