Newsletter

loading...
2013_IFS_160x200
loading...

IMG wdraża system SAP na Ukrainie

Firma Krono Ukraina, należąca do Grupy Swiss Krono podpisała umowę z IMG Polska na wdrożenie korporacyjnego wzorca systemu SAP. Wzorzec został wypracowany w Polsce dla krajów CEE zgodnie ze standardami Grupy Krono przez zespół East Hub Competence Center (EHCC) z Kronopolu w Żarach i ekspertów z IMG Polska. EHCC pełni rolę centrum usług IT dla Spółek Grupy w CEE.

  REKLAMA  
   

Roll-out wzorca, który obejmie również dostosowanie systemu do uwarunkowań prawnych i biznesowych Ukrainy, realizowany będzie przez IMG wspólnie z EHCC. Zakończenie wdrożenia planowane jest na początek 2007 roku.

„- Roll-out w Krono Ukraina jest kolejnym projektem, który realizujemy z Kronopolem, a dokładnie z utworzonym w ubiegłym roku w Żarach Centrum Kompetencyjnym East Hub. Pierwszym naszym wspólnym projektem typu roll-out zrealizowanym w Grupie było wdrożenie wzorca korporacyjnego w firmie Kronostar w Rosji, który zakończył się w styczniu br. Z Kronopolem współpracujemy czwarty rok i obserwujemy jego stale rosnącą rolę w Grupie. Nasz międzynarodowy charakter działania i obecność również w Szwajcarii, gdzie mieści się siedziba Grupy Swiss Krono, jest dużym atutem w naszej współpracy.” – mówi Andrzej Żurawowicz, Dyrektor ds. Współpracy z Klientami, IMG Polska.

Źródło: www.img.com
loading...
loading...
loading...
loading...
loading...

Dobra sytuacja w...

Szybki rozwój nowych technologii i rosnąc świadomość klientów na temat zarządzania informatyką w...

Impuls EVO

Inwestujesz w rozwój Twojej firmy? Daj jej Impuls do działania! Wykorzystaj potencjał i...

Firmy w Polsce...

Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na przekazanie obsługi swoich zasobów IT firmom...

Firmy tracą...

Awarie systemów i nieplanowane przestoje mogą kosztować firmy od 1,4 do 2,3 mln dolarów rocznie –...

Banner DSR hidden blue22

Show Panel

cfi

Show Panel      

         
celebrity nude          

Show Panel

wyszukajparneraenowa

Show Panel

navireo 315x270

 

Show Panel