10 kroków udanego wdrożenia ERP
Krok 8 - Planuj i zarządzaj
10 kroków udanego wdrożenia ERP
Krok 7 - Komunikacja
System ERP IFS APPLICATIONS™ usprawnia procesy w FŁT-KRAŚNIK SA
Fabryka Łożysk Tocznych – Kraśnik SA, największy polski producent łożysk tocznych, aby zwiększyć efektywność działań operacyjnych, zainwestowała w zintegrowany system ERP – IFS Applications™. Dzięki wdrożeniu systemu usprawniono realizację procesów w najważniejszych obszarach biznesowych, takich jak finanse, produkcja, gospodarka magazynowa i gospodarka remontowa.
System ERP IFS APPLICATIONS™ wspomaga grupę COGNOR
Implementacja systemu wspomagającego zarządzanie klasy ERP – IFS Applications to jeden z najważniejszych projektów informatycznych zrealizowanych w Grupie Cognor (dawniej Złomrex). System został wdrożony w 2009 r. we wszystkich wiodących spółkach Grupy. Z rozwiązania wspomagającego wszystkie podstawowe obszary działalności, korzysta 670 użytkowników.
Studium przypadku – EKA
| CDN Egeria na studiach |
|
| 10.05.06 | |||||||||
CDN Egeria na studiach Comarch podpisał z kontrakt z Uniwersytetem Gdańskim na dostawę zintegrowanego systemu zarządzania uczelnią. Rozwiązanie oparte o system ERP CDN Egeria dla 200 użytkowników będzie całkowicie zintegrowane z innymi systemami informatycznymi działającymi na Uniwersytecie. Wartość kontraktu szacowana jest na ok. 2,8 miliona złotych.
-To pierwsze tak kompleksowe wdrożenie systemu CDN Egeria w uczelni wyższej. Mamy nadzieję, że nasze autorskie rozwiązanie pozwoli na znaczne usprawnienie obsługi danych przyczyniając się do oszczędności czasu i pieniędzy. Nie bez znaczenia jest również krotki termin realizacji kontraktu, który pozwoli Uczelni przez cały czas działać bez zakłóceń - mówi Tomasz Nakonieczny, Dyrektor Regionalny Comarch w Gdańsku. Podpisany kontrakt obejmuje wdrożenie systemu CDN Egeria w zakresie modułów finansowo-księgowych, zarządzania majątkiem trwałym, zarządzania personelem, logistyki, oraz Bussines Intelligence wraz z narzędziami do budowy hurtowni danych. Zakończenie I etapu wdrożenia planowane jest jeszcze w tym roku, całość do końca roku 2007. Źródło: www.comarch.pl
|














Wdrożenie systemów podejmowania decyzji (DSS) wymaga zdecydowanie większych zmian organizacyjnych oraz kulturowych w organizacji, niż ma to miejsce w przypadku systemów 

















Rozwiązanie firmy Epicor znacznie usprawnia naszą pracę. Dzięki wdrożonemu systemowi zarządzanie w oparciu o Lean Manufacturing stało się zdecydowanie efektywniejsze.






Po latach konsekwentnego budowania pozycji rynkowej kanadyjska grupa wydawnicza Transcontinental Printing osiągnęła w swoim kraju pozycję lidera. Zaliczana jest także do największych wydawnictw w Ameryce Północnej. Grupa od roku 1976 prowadzi działalność wydawniczą obejmującą m.in. książki, czasopisma, katalogi, gazety. Obecnie ma wiele oddziałów i jest wiodącym kanadyjskim wydawcą czasopism konsumenckich i drugim pod względem wielkości wydawcą gazet lokalnych.












