5 najważniejszych korzyści z wdrożenia systemu CRM
Rola bazy danych w budowaniu efektywnych relacji z klientem
Komercyjny Open Source CRM na przykładzie SugarCRM
System ERP Mirosoft Dynamics AX w Aflofaram
CRM w firmie ENERGA-OBRÓT
ENERGA-OBRÓT SA potrzebowała rozwiązania, które wspomogłoby funkcjonowanie 3 kluczowych obszarów jej działalności: obsługi klienta strategicznego, obsługi procesu ofertowania do nowych klientów oraz obsługi przetargów publicznych. Stąd, w trosce o zaoferowanie jak najwyższego poziomu obsługi swoim kluczowym klientom, ENERGA-OBRÓT SA zdecydowała się na wdrożenie systemu klasy CRM.| SSI Schäfer wdrożył CRM firmy Komplus |
|
| 08.04.10 | |||
SSI Schäfer wdrożył CRM firmy Komplus CRM firm Komplus wspiera w SSI Schäfer dział sprzedaży oraz marketingu w budowaniu dobrych relacji z Klientami oraz umożliwia dostęp do pełnych informacji o nich.Aplikacja komplusCRM ułatwia zarządzanie bazą kontaktów. Od tej chwili pracownicy mają dostęp do wszystkich ważnych informacji o każdym Kliencie w jednym miejscu, co w znacznym stopniu ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków. komplusCRM daje również szerokie możliwości raportowania wszystkich działań. Dzięki modułowi Kontrakty umożliwia analizę potencjalnej i bieżącej sprzedaży.
Indywidualne przeszkolenie użytkowników oraz etapowe wdrożenie systemu CRM, sprawiły, że aplikacja jest chętnie używana i stała się narzędziem codziennej pracy. SSI Schäfer to jeden z największych na świecie producentów wysokiej jakości systemów w zakresie wyposażenia magazynów, wyposażenia biurowego, techniki odpadów i recyclingu, systemu komisjonowania, przenośników. Źródło: www.komplus.pl
|














Firma Reprograf SA wdrożyła system Microsoft Dynamics 
CRM













Rozwiązanie firmy Epicor znacznie usprawnia naszą pracę. Dzięki wdrożonemu systemowi zarządzanie w oparciu o Lean Manufacturing stało się zdecydowanie efektywniejsze.






Po latach konsekwentnego budowania pozycji rynkowej kanadyjska grupa wydawnicza Transcontinental Printing osiągnęła w swoim kraju pozycję lidera. Zaliczana jest także do największych wydawnictw w Ameryce Północnej. Grupa od roku 1976 prowadzi działalność wydawniczą obejmującą m.in. książki, czasopisma, katalogi, gazety. Obecnie ma wiele oddziałów i jest wiodącym kanadyjskim wydawcą czasopism konsumenckich i drugim pod względem wielkości wydawcą gazet lokalnych.



Wdrożenie systemów podejmowania decyzji (DSS) wymaga zdecydowanie większych zmian organizacyjnych oraz kulturowych w organizacji, niż ma to miejsce w przypadku systemów 





![[ERP] Oferta Comarch ERP... :: Eksperci, odpowiedzialni za rozwój oferty Comarch ERP, opowiadają o... Zobacz video](http://img.youtube.com/vi/b1m_-ZJe6zs/default.jpg)



